Borussia Monchengladbach II – Borussia Dortmund IIFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.48 | Gamdom |
| Egal | 4.05 | yabo |
| Oaspeți | 2.50 | Gamdom |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 8.20 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.02 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.40 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.06 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 5.40 | Gamdom |
| Oaspeți 1.75 | 1.16 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 4.20 | Gamdom |
| Oaspeți 1.5 | 1.23 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.90 | Gamdom |
| Oaspeți 1.25 | 1.26 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.55 | Gamdom |
| Oaspeți 1 | 1.30 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.85 | Gamdom |
| Oaspeți 0.75 | 1.43 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.48 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 1.56 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.18 | BTI |
| Oaspeți 0.25 | 1.71 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.91 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 0 | 1.94 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.68 | Gamdom |
| Oaspeți -0.25 | 2.20 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.55 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 2.50 | Gamdom |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.50 | BcGame |
| 12 | 1.23 | BcGame |
| X2 | 1.51 | BcGame |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 20.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | 1xBet |
| Sub | 14.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | Holiganbet |
| Sub | 7.60 | 1xBet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | Gamdom |
| Sub | 7.10 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | Gamdom |
| Sub | 6.60 | Gamdom |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Gamdom |
| Sub | 4.50 | Gamdom |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | Pinnacle |
| Sub | 3.50 | Gamdom |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | Pinnacle |
| Sub | 3.20 | Gamdom |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | BTI |
| Sub | 2.90 | Gamdom |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.96 | BTI |
| Sub | 2.39 | Gamdom |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.89 | FBSports |
| Sub | 2.13 | DafabetOW-CMD368 |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.93 | Pinnacle |
| Sub | 1.94 | yabo |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.28 | Gamdom |
| NG | 3.52 | 1xBet |