SV Rodinghausen – SC WiedenbruckFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.77 | Holiganbet |
| Egal | 4.10 | Gamdom |
| Oaspeți | 4.90 | Gamdom |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 8.70 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 8.20 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.02 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 7.40 | Gamdom |
| Oaspeți 2.75 | 1.09 | Gamdom |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.80 | Gamdom |
| Oaspeți 2.5 | 1.14 | Gamdom |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 5.40 | Gamdom |
| Oaspeți 2.25 | 1.16 | Gamdom |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.90 | Gamdom |
| Oaspeți 2 | 1.18 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.60 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.34 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.5 | 1.46 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.68 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.57 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.36 | Holiganbet |
| Oaspeți 1 | 1.82 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.98 | Gamdom |
| Oaspeți 0.75 | 2.09 | Saba Sports |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.81 | FBSports |
| Oaspeți 0.5 | 2.28 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.20 | Holiganbet |
| 12 | 1.22 | BcGame |
| X2 | 2.28 | FBSports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | Holiganbet |
| Sub | 12.70 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | Gamdom |
| Sub | 10.00 | Gamdom |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.12 | Gamdom |
| Sub | 6.00 | Gamdom |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Gamdom |
| Sub | 4.40 | Gamdom |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.24 | Gamdom |
| Sub | 3.95 | Gamdom |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Gamdom |
| Sub | 3.51 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | Gamdom |
| Sub | 2.70 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Gamdom |
| Sub | 2.25 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.82 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.05 | FBSports |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | Pinnacle |
| Sub | 1.80 | FBSports |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.31 | Pinnacle |
| Sub | 1.61 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | Pinnacle |
| Sub | 1.49 | Gamdom |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.65 | Holiganbet |
| NG | 2.19 | HGA |