Ruzomberok U19 – Dunajska Streda U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.75 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.07 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.95 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.50 | 1xBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.22 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.56 | 1xBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.43 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.25 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.55 | 1xBet, Gamdom |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.93 | BTI |
| Oaspeți -0.25 | 1.75 | 1xBet, BTI |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.51 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 2.26 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.33 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 2.83 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.27 | 1xBet |
| Oaspeți -1.25 | 3.14 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.22 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 3.50 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.06 | 1xBet |
| Oaspeți -2 | 6.20 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.04 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 6.90 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.64 | 1xBet |
| 12 | 1.20 | Holiganbet |
| X2 | 1.31 | Holiganbet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | 1xBet |
| Sub | 2.27 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | 1xBet |
| Sub | 4.40 | 1xBet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | 1xBet |
| Sub | 4.00 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | 1xBet |
| Sub | 3.58 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.39 | 1xBet |
| Sub | 2.74 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | 1xBet |
| Sub | 2.00 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.84 | 1xBet, BTI |
| Sub | 1.84 | BTI |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.12 | 1xBet |
| Sub | 1.63 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.33 | 1xBet |
| Sub | 1.48 | 1xBet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.70 | 1xBet |
| Sub | 1.36 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.34 | 1xBet |
| Sub | 1.24 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | 1xBet |
| Sub | 1.17 | 1xBet |