FC Midtjylland (Women) – AGF Aarhus (Women)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.24 | Gamdom |
| Egal | 7.00 | yabo |
| Oaspeți | 18.20 | FBSports |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 5.30 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 1.09 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 3.48 | 1xBet |
| Oaspeți 3.75 | 1.22 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 3.28 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.25 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 3.04 | 1xBet |
| Oaspeți 3.25 | 1.29 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 3.19 | Pinnacle |
| Oaspeți 3 | 1.35 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 2.72 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.75 | 1.51 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.30 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.5 | 1.80 | FBSports |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.05 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.25 | 1.98 | Bet365 |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.19 | Gamdom |
| Oaspeți 2 | 2.01 | FBSports |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.01 | BTI |
| Oaspeți 1.75 | 2.15 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.90 | Bet365 |
| Oaspeți 1.5 | 2.40 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.82 | FBSports |
| Oaspeți 1.25 | 3.14 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.05 | Cashpoint |
| 12 | 1.11 | Bet365 |
| X2 | 5.15 | FBSports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | 1xBet |
| Sub | 17.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | 1xBet |
| Sub | 4.75 | Holiganbet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.24 | Pinnacle |
| Sub | 4.55 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Pinnacle |
| Sub | 3.20 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | Bet365 |
| Sub | 2.49 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | Gamdom |
| Sub | 2.22 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.97 | BTI |
| Sub | 1.98 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.16 | Gamdom |
| Sub | 1.87 | FBSports |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.38 | Gamdom |
| Sub | 1.57 | 1xBet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.66 | Pinnacle |
| Sub | 1.54 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.12 | Pinnacle |
| Sub | 1.37 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.92 | 1xBet |
| Sub | 1.31 | 1xBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.50 | Ladbrokes |
| NG | 1.62 | Gamdom |