Clitheroe – Chasetown FCFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.94 | Holiganbet |
| Egal | 4.10 | Pinnacle |
| Oaspeți | 3.45 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 7.05 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.10 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.01 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.13 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 4.33 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.24 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.40 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.5 | 1.34 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.10 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.41 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.77 | Holiganbet |
| Oaspeți 1 | 1.54 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.23 | Holiganbet |
| Oaspeți 0.75 | 1.73 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.94 | Holiganbet |
| Oaspeți 0.5 | 1.91 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.73 | Holiganbet |
| Oaspeți 0.25 | 2.14 | FBSports |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.77 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 2.63 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.39 | Holiganbet |
| Oaspeți -0.25 | 2.77 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.34 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 3.15 | Holiganbet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.44 | Bet365 |
| 12 | 1.26 | FBSports |
| X2 | 1.84 | FBSports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | 1xBet |
| Sub | 12.90 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | 1xBet |
| Sub | 8.50 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | 1xBet |
| Sub | 4.20 | Holiganbet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | 1xBet |
| Sub | 3.70 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.34 | 1xBet |
| Sub | 3.35 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | 1xBet |
| Sub | 2.58 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | Bet365 |
| Sub | 2.20 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.93 | BTI |
| Sub | 1.98 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.19 | 1xBet |
| Sub | 1.72 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.38 | 1xBet |
| Sub | 1.55 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.65 | 1xBet |
| Sub | 1.45 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.17 | 1xBet |
| Sub | 1.35 | 1xBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.74 | 1xBet |
| NG | 2.23 | Holiganbet |