Yangon City FC – YadanarbonFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.63 | BetfairExchange |
| Egal | 4.50 | BetWay |
| Oaspeți | 5.12 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 9.34 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 9.34 | BetfairExchange |
| Oaspeți 3.75 | 1.02 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 9.34 | BetfairExchange |
| Oaspeți 3.5 | 1.04 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 8.19 | BetfairExchange |
| Oaspeți 3.25 | 1.05 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 9.34 | BetfairExchange |
| Oaspeți 3 | 1.08 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 7.56 | BetfairExchange |
| Oaspeți 2.75 | 1.09 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.61 | BetfairExchange |
| Oaspeți 2.5 | 1.26 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 5.39 | BetfairExchange |
| Oaspeți 2.25 | 1.15 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.86 | BetfairExchange |
| Oaspeți 2 | 1.34 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.75 | BetfairExchange |
| Oaspeți 1.75 | 1.46 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.01 | BetfairExchange |
| Oaspeți 1.5 | 1.65 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.75 | BetfairExchange |
| Oaspeți 1.25 | 1.78 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.31 | BetfairExchange |
| 12 | 1.28 | BetfairExchange |
| X2 | 2.39 | 1xBet |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | BetfairExchange |
| Sub | 17.50 | BWin |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | BetfairExchange |
| Sub | 1.22 | BetfairExchange |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | BetfairExchange |
| Sub | 1.22 | BetfairExchange |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | BetfairExchange |
| Sub | 7.66 | BetfairExchange |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | BetfairExchange |
| Sub | 5.54 | BetfairExchange |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | BetfairExchange |
| Sub | 5.00 | BetfairExchange |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | BetfairExchange |
| Sub | 5.01 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.39 | BetfairExchange |
| Sub | 3.43 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Bet365 |
| Sub | 2.75 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | BetfairExchange |
| Sub | 2.49 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.81 | BetfairExchange |
| Sub | 2.22 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.07 | BetfairExchange |
| Sub | 1.92 | 1xBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.61 | BetfairExchange |
| NG | 2.51 | HGA |