Speranza Osaka (W) – FC Fujizakura Yamanashi (W)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.14 | Bet8 |
| Egal | 3.02 | 1xBet |
| Oaspeți | 2.41 | FBSports |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 17.00 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 9.50 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.03 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 7.56 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.07 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 6.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.09 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 6.28 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.11 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.82 | 1xBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.22 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.96 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.39 | yabo |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.55 | 1xBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.51 | yabo |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.25 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.74 | yabo |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.82 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 2.11 | yabo |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.56 | IM Sports |
| Oaspeți -0.5 | 2.40 | yabo |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.41 | yabo |
| Oaspeți -0.75 | 2.81 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.55 | Ladbrokes |
| 12 | 1.36 | BcGame |
| X2 | 1.34 | 1xBet |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | Holiganbet |
| Sub | 7.07 | 1xBet |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | 1xBet |
| Sub | 6.15 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | 1xBet |
| Sub | 5.48 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Pinnacle |
| Sub | 3.19 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.51 | 1xBet |
| Sub | 2.60 | Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.71 | FBSports |
| Sub | 2.18 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | FBSports |
| Sub | 1.88 | Bet365 |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.26 | yabo |
| Sub | 1.62 | IM Sports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.51 | yabo |
| Sub | 1.51 | BcGame |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.99 | Pinnacle |
| Sub | 1.33 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.05 | 1xBet |
| Sub | 1.17 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.90 | 1xBet |
| Sub | 1.17 | Ladbrokes |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.16 | HGA |
| NG | 1.65 | HGA |