Chayka M Peschanokopskoe – Rostov IIFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 9.20 | 1xBet |
| Egal | 6.00 | Gamdom |
| Oaspeți | 1.28 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 6.73 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.09 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 3.08 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 1.28 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.77 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 1.37 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.48 | 1xBet |
| Oaspeți -1.25 | 1.54 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.10 | Gamdom |
| Oaspeți -1.5 | 1.72 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.96 | 1xBet |
| Oaspeți -1.75 | 1.88 | Gamdom |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.69 | 1xBet |
| Oaspeți -2 | 2.15 | Gamdom |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.64 | Gamdom |
| Oaspeți -2.25 | 2.30 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.49 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 2.38 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.40 | 1xBet |
| Oaspeți -2.75 | 2.96 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.27 | 1xBet |
| Oaspeți -3 | 3.27 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.21 | 1xBet |
| Oaspeți -3.5 | 3.80 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 3.39 | 1xBet |
| 12 | 1.13 | 1xBet |
| X2 | 1.03 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 12.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | 1xBet |
| Sub | 5.97 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | 1xBet |
| Sub | 5.18 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | 1xBet |
| Sub | 3.05 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | 1xBet |
| Sub | 2.75 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | 1xBet |
| Sub | 2.50 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | 1xBet |
| Sub | 2.12 | Gamdom |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | FBSports |
| Sub | 1.92 | 1xBet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | 1xBet |
| Sub | 1.74 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.30 | 1xBet |
| Sub | 1.55 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.67 | 1xBet |
| Sub | 1.48 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.80 | 1xBet |
| Sub | 1.38 | 1xBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.65 | 1xBet |
| NG | 2.10 | 1xBet |