Tamluk Khelaghar George Telegraph SC – Calcutta CustomsFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 9.80 | 1xBet |
| Egal | 6.00 | Gamdom |
| Oaspeți | 1.29 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 7.30 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.03 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 4.60 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 1.13 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 3.14 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 1.27 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.83 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 1.33 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.34 | 1xBet |
| Oaspeți -1.25 | 1.51 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.03 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 1.68 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.94 | Gamdom |
| Oaspeți -1.75 | 1.87 | Gamdom |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.63 | 1xBet |
| Oaspeți -2 | 2.03 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.50 | 1xBet |
| Oaspeți -2.25 | 2.28 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.42 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 2.49 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.31 | 1xBet |
| Oaspeți -2.75 | 2.92 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.20 | 1xBet |
| Oaspeți -3 | 3.70 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 3.42 | 1xBet |
| 12 | 1.08 | 1xBet |
| X2 | 1.03 | 1xBet |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 17.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | 1xBet |
| Sub | 5.45 | 1xBet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | 1xBet |
| Sub | 5.05 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | 1xBet |
| Sub | 4.65 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | 1xBet |
| Sub | 3.27 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | 1xBet |
| Sub | 3.50 | Gamdom |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | 1xBet |
| Sub | 2.43 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | 1xBet |
| Sub | 2.17 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | 1xBet |
| Sub | 1.92 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.96 | 1xBet |
| Sub | 1.74 | 1xBet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.14 | 1xBet |
| Sub | 1.57 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.52 | 1xBet |
| Sub | 1.41 | 1xBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.74 | 1xBet |
| NG | 1.94 | 1xBet |