Sportivo Italiano – CSD FlandriaFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.34 | 1xBet |
| Egal | 3.00 | Gamdom |
| Oaspeți | 3.80 | Gamdom |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 9.80 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 8.60 | 1xBet |
| Oaspeți 2.25 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 10.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 2 | 1.05 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 7.07 | 1xBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.12 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.04 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.20 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 4.48 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.28 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.92 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.29 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.75 | Bet365 |
| Oaspeți 0.75 | 1.48 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.35 | Bet365 |
| Oaspeți 0.5 | 1.84 | BTI |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.01 | 1xBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.94 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.65 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 2.57 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.45 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 3.11 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.32 | 1xBet |
| 12 | 1.40 | Ladbrokes |
| X2 | 1.62 | BWin |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | Gamdom |
| Sub | 6.40 | Bet365 |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.15 | Gamdom |
| Sub | 5.75 | Bet365 |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | Gamdom |
| Sub | 5.19 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Gamdom |
| Sub | 3.10 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | Gamdom |
| Sub | 2.50 | 1xBet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.76 | Saba Sports |
| Sub | 2.15 | Bet365 |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | Pinnacle |
| Sub | 1.82 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.41 | Gamdom |
| Sub | 1.60 | Bet365 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | Gamdom |
| Sub | 1.48 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.35 | Gamdom |
| Sub | 1.36 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.60 | Gamdom |
| Sub | 1.22 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | Gamdom |
| Sub | 1.18 | Bet365 |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.25 | FBSports |
| NG | 1.62 | 1xBet |