Piratas Veracruz – Correcaminos UATFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.67 | Gamdom |
| Egal | 4.05 | HGA |
| Oaspeți | 5.20 | Gamdom |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 10.00 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.02 | BcGame |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 9.30 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.02 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 6.80 | Gamdom |
| Oaspeți 2.75 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.40 | Gamdom |
| Oaspeți 2.5 | 1.18 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 4.90 | Gamdom |
| Oaspeți 2.25 | 1.25 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.50 | Gamdom |
| Oaspeți 2 | 1.24 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.35 | Gamdom |
| Oaspeți 1.75 | 1.39 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.75 | Gamdom |
| Oaspeți 1.5 | 1.53 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.45 | Gamdom |
| Oaspeți 1.25 | 1.66 | BTI |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.21 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 1 | 1.90 | BTI |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.84 | Gamdom |
| Oaspeți 0.75 | 2.18 | BTI |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.67 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 2.32 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.18 | BetWay |
| 12 | 1.25 | BetWay |
| X2 | 2.30 | BetWay |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | BWin |
| Sub | 13.50 | Cashpoint |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | Gamdom |
| Sub | 10.50 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | 1xBet |
| Sub | 5.20 | Gamdom |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Gamdom |
| Sub | 3.94 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | 1xBet |
| Sub | 3.50 | Gamdom |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | 1xBet |
| Sub | 3.05 | BcGame |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.58 | FBSports |
| Sub | 2.40 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.82 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.06 | Saba Sports |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 1.85 | FBSports |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.33 | Pinnacle |
| Sub | 1.62 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Pinnacle |
| Sub | 1.52 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.92 | Pinnacle |
| Sub | 1.41 | Gamdom |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.87 | 1xBet |
| NG | 2.00 | Karamba |