Kalighat Sports Lovers – Mohameddan SC ReservesFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 10.00 | Gamdom |
| Egal | 5.20 | Gamdom |
| Oaspeți | 1.32 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 7.10 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.05 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 4.20 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 1.15 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.78 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 1.34 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.42 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 1.44 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.02 | 1xBet |
| Oaspeți -1.25 | 1.85 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.95 | Gamdom |
| Oaspeți -1.5 | 1.90 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.60 | 1xBet |
| Oaspeți -1.75 | 2.15 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.40 | 1xBet |
| Oaspeți -2 | 2.56 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.32 | 1xBet |
| Oaspeți -2.25 | 2.87 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.27 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 3.14 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.17 | 1xBet |
| Oaspeți -2.75 | 3.95 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.08 | 1xBet |
| Oaspeți -3 | 5.45 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 3.20 | Ladbrokes |
| 12 | 1.18 | Ladbrokes |
| X2 | 1.06 | Ladbrokes |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | Ladbrokes |
| Sub | 13.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | 1xBet |
| Sub | 5.79 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Ladbrokes |
| Sub | 4.20 | Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | 1xBet |
| Sub | 3.72 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | 1xBet |
| Sub | 3.28 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | 1xBet |
| Sub | 2.51 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Ladbrokes |
| Sub | 2.28 | Gamdom |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.76 | 1xBet |
| Sub | 1.86 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | 1xBet |
| Sub | 1.65 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.30 | 1xBet |
| Sub | 1.54 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | Ladbrokes |
| Sub | 1.44 | Ladbrokes |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.97 | 1xBet |
| Sub | 1.30 | 1xBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.00 | Ladbrokes |
| NG | 1.73 | Ladbrokes |