AL Riyadh SC U21 – AL QadisiyaFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.85 | Gamdom |
| Egal | 3.40 | Gamdom |
| Oaspeți | 2.46 | Gamdom |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.60 | Gamdom |
| Oaspeți 2 | 1.07 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 4.80 | Gamdom |
| Oaspeți 1.5 | 1.16 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.90 | Gamdom |
| Oaspeți 1 | 1.18 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.45 | Gamdom |
| Oaspeți 0.75 | 1.31 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.85 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 1.44 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.43 | Gamdom |
| Oaspeți 0.25 | 1.57 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.05 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 1.78 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.74 | Gamdom |
| Oaspeți -0.25 | 2.10 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.57 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 2.46 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.41 | Gamdom |
| Oaspeți -0.75 | 2.95 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.26 | Gamdom |
| Oaspeți -1 | 3.95 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.14 | Gamdom |
| Oaspeți -1.5 | 5.20 | Gamdom |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | Gamdom |
| Sub | 11.00 | Gamdom |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | Gamdom |
| Sub | 7.00 | Gamdom |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Gamdom |
| Sub | 3.45 | Gamdom |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Gamdom |
| Sub | 3.05 | Gamdom |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | Gamdom |
| Sub | 2.65 | Gamdom |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | Gamdom |
| Sub | 2.13 | Gamdom |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.93 | Gamdom |
| Sub | 1.85 | Gamdom |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.18 | Gamdom |
| Sub | 1.66 | Gamdom |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | Gamdom |
| Sub | 1.47 | Gamdom |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | Gamdom |
| Sub | 1.39 | Gamdom |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | Gamdom |
| Sub | 1.33 | Gamdom |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | Gamdom |
| Sub | 1.13 | Gamdom |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.74 | Gamdom |
| NG | 2.03 | Gamdom |