Bayern Munich (W) – 1. FSV Mainz 05Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.03 | Gamdom |
| Egal | 23.00 | BetWay |
| Oaspeți | 51.00 | Bet365 |
Handicap Asiatic -6.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6.5 | 4.70 | 1xBet |
| Oaspeți 6.5 | 1.12 | 1xBet |
Handicap Asiatic -6.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6.25 | 4.40 | Bet365 |
| Oaspeți 6.25 | 1.20 | Bet365 |
Handicap Asiatic -6
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6 | 4.70 | Gamdom |
| Oaspeți 6 | 1.22 | Bet365 |
Handicap Asiatic -5.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.75 | 3.75 | Gamdom |
| Oaspeți 5.75 | 1.30 | Bet365 |
Handicap Asiatic -5.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.5 | 3.20 | Gamdom |
| Oaspeți 5.5 | 1.38 | Bet365 |
Handicap Asiatic -5.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.25 | 3.00 | Gamdom |
| Oaspeți 5.25 | 1.43 | Bet365 |
Handicap Asiatic -5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 2.75 | Gamdom |
| Oaspeți 5 | 1.50 | Bet365 |
Handicap Asiatic -4.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.75 | 2.38 | Gamdom |
| Oaspeți 4.75 | 1.65 | yabo |
Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 2.14 | Gamdom |
| Oaspeți 4.5 | 1.79 | yabo |
Handicap Asiatic -4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.25 | 1.96 | Gamdom |
| Oaspeți 4.25 | 2.03 | yabo |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 1.78 | Gamdom |
| Oaspeți 4 | 2.26 | yabo |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 1.78 | Stake |
| Oaspeți 3.75 | 2.36 | yabo |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.01 | 1xBet |
| X2 | 19.00 | 1xBet |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.00 | Bet365 |
| Sub | 34.00 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | Bet365 |
| Sub | 11.00 | Bet365 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | Bet365 |
| Sub | 7.20 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | Bet365 |
| Sub | 6.85 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | Bet365 |
| Sub | 6.45 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Gamdom |
| Sub | 4.55 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Bet365 |
| Sub | 3.80 | BetWay |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Bet365 |
| Sub | 3.35 | Gamdom |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Bet365 |
| Sub | 3.05 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Bet365 |
| Sub | 2.61 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.66 | Stake |
| Sub | 2.37 | BetWay |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | Gamdom |
| Sub | 2.10 | Pinnacle |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.25 | Bet365 |
| NG | 1.44 | Ladbrokes |