Asya Handikabı · sürekli güncellenir
Netherlands, Eerste Divisie Asya Handikabı oranları
Asya Handikabı (AH), bir takıma gol avantajı vererek beraberlik ihtimalini ortadan kaldıran ve her bahsi iki ihtimalli hale getiren bir futbol bahis marketidir. OddStorm, 80+ bahis sitesini gerçek zamanlı takip eder ve yaklaşan her maç için en iyi AH ve toplam gol seçeneklerini gösterir.
Netherlands · Eerste Divisie
Sunday 8 November 2026 UKT
| Saat | Maç | Ev Sahibi | HDP | Deplasman | Üst | HDP | Alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11:15 | Vitesse Arnhem – De Graafschap | 1.47 | 0 | 2.80 | 1.13 | 1.5 | 5.81 |
| Vitesse Arnhem – De Graafschap | 1.72 | -0.25 | 2.22 | 1.44 | 2.5 | 2.75 | |
| Vitesse Arnhem – De Graafschap | 1.35 | 0.25 | 3.21 | 1.53 | 2.75 | 2.50 | |
| Vitesse Arnhem – De Graafschap | 1.28 | 0.5 | 3.63 | 1.66 | 3 | 2.25 | |
| Vitesse Arnhem – De Graafschap | 1.96 | -0.5 | 1.94 | 1.90 | 3.25 | 1.96 | |
| Vitesse Arnhem – De Graafschap | 2.17 | -0.75 | 1.73 | 2.12 | 3.5 | 1.76 | |
| Vitesse Arnhem – De Graafschap | 2.59 | -1 | 1.50 | 2.32 | 3.75 | 1.61 | |
| Vitesse Arnhem – De Graafschap | 2.92 | -1.25 | 1.40 | 3.27 | 4.5 | 1.33 | |
| Vitesse Arnhem – De Graafschap | 3.25 | -1.5 | 1.34 | 5.79 | 5.5 | 1.13 | |
| 15:45 | FC Emmen – MVV Maastricht | 1.22 | 0 | 4.27 | – | -100 | – |
| FC Emmen – MVV Maastricht | 1.37 | -0.25 | 3.07 | – | -100 | – | |
| FC Emmen – MVV Maastricht | 1.54 | -0.5 | 2.51 | 1.18 | 1.5 | 4.81 | |
| FC Emmen – MVV Maastricht | 1.69 | -0.75 | 2.23 | 1.55 | 2.5 | 2.43 | |
| FC Emmen – MVV Maastricht | 1.91 | -1 | 1.97 | 1.68 | 2.75 | 2.26 | |
| FC Emmen – MVV Maastricht | 2.17 | -1.25 | 1.73 | 1.87 | 3 | 2.01 | |
| FC Emmen – MVV Maastricht | 2.45 | -1.5 | 1.56 | 2.11 | 3.25 | 1.80 | |
| FC Emmen – MVV Maastricht | 2.90 | -1.75 | 1.41 | 2.33 | 3.5 | 1.60 | |
| FC Emmen – MVV Maastricht | 3.77 | -2 | 1.27 | 3.98 | 4.5 | 1.24 | |
| Saturday 14 November 2026 | |||||||
| 19:00 | Almere City – Helmond Sport | 1.11 | 0 | 4.03 | – | -100 | – |
| Almere City – Helmond Sport | 1.29 | -0.25 | 3.48 | 1.10 | 1.5 | 6.34 | |
| Almere City – Helmond Sport | 1.41 | -0.5 | 2.81 | 1.36 | 2.5 | 3.00 | |
| Almere City – Helmond Sport | 1.53 | -0.75 | 2.53 | 1.53 | 3 | 2.43 | |
| Almere City – Helmond Sport | 1.67 | -1 | 2.23 | 1.75 | 3.25 | 2.12 | |
| Almere City – Helmond Sport | 1.93 | -1.25 | 1.95 | 1.96 | 3.5 | 1.90 | |
| Almere City – Helmond Sport | 2.14 | -1.5 | 1.75 | 2.17 | 3.75 | 1.68 | |
| Almere City – Helmond Sport | 2.41 | -1.75 | 1.56 | 2.54 | 4 | 1.51 | |
| Almere City – Helmond Sport | 2.95 | -2 | 1.38 | 3.08 | 4.5 | 1.34 | |
| Almere City – Helmond Sport | 3.28 | -2.25 | 1.32 | 5.37 | 5.5 | 1.14 | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 4.44 | 0 | 1.07 | – | -100 | – | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 3.74 | 0.25 | 1.26 | 1.13 | 1.5 | 5.58 | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 2.98 | 0.5 | 1.37 | 1.43 | 2.5 | 2.72 | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 2.67 | 0.75 | 1.48 | 1.52 | 2.75 | 2.46 | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 2.35 | 1 | 1.61 | 1.66 | 3 | 2.19 | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 2.02 | 1.25 | 1.86 | 1.90 | 3.25 | 1.96 | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 1.80 | 1.5 | 2.08 | 2.12 | 3.5 | 1.75 | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 1.60 | 1.75 | 2.34 | 2.39 | 3.75 | 1.56 | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 1.40 | 2 | 2.85 | 3.46 | 4.5 | 1.28 | |
| FC Dordrecht – Heracles Almelo | 1.33 | 2.25 | 3.19 | 6.21 | 5.5 | 1.11 | |
| RKC Waalwijk – FC Den Bosch | 1.49 | 0 | 2.75 | – | -100 | – | |
| RKC Waalwijk – FC Den Bosch | 1.69 | -0.25 | 2.22 | 1.37 | 2.5 | 2.95 | |
| RKC Waalwijk – FC Den Bosch | 1.35 | 0.25 | 3.12 | 1.56 | 3 | 2.37 | |
| RKC Waalwijk – FC Den Bosch | 1.29 | 0.5 | 3.49 | 1.78 | 3.25 | 2.08 | |
| RKC Waalwijk – FC Den Bosch | 1.91 | -0.5 | 1.97 | 2.00 | 3.5 | 1.86 | |
| RKC Waalwijk – FC Den Bosch | 2.13 | -0.75 | 1.76 | 2.22 | 3.75 | 1.66 | |
| RKC Waalwijk – FC Den Bosch | 2.52 | -1 | 1.52 | 2.62 | 4 | 1.47 | |
| RKC Waalwijk – FC Den Bosch | 2.83 | -1.25 | 1.41 | 3.16 | 4.5 | 1.33 | |
| RKC Waalwijk – FC Den Bosch | 3.15 | -1.5 | 1.34 | 5.58 | 5.5 | 1.13 | |
| Roda JC Kerkrade – FC Volendam | 1.50 | 0 | 2.60 | 1.13 | 1.5 | 5.62 | |
| Roda JC Kerkrade – FC Volendam | 1.38 | 0.25 | 2.96 | 1.44 | 2.5 | 2.68 | |
| Roda JC Kerkrade – FC Volendam | 1.74 | -0.25 | 2.16 | 1.53 | 2.75 | 2.43 | |
| Roda JC Kerkrade – FC Volendam | 1.96 | -0.5 | 1.92 | 1.67 | 3 | 2.17 | |
| Roda JC Kerkrade – FC Volendam | 1.31 | 0.5 | 3.32 | 1.95 | 3.25 | 1.92 | |
| Roda JC Kerkrade – FC Volendam | 2.18 | -0.75 | 1.69 | 2.16 | 3.5 | 1.72 | |
| Roda JC Kerkrade – FC Volendam | 2.63 | -1 | 1.49 | 2.37 | 3.75 | 1.56 | |
| Roda JC Kerkrade – FC Volendam | 2.95 | -1.25 | 1.38 | 3.36 | 4.5 | 1.30 | |
| Roda JC Kerkrade – FC Volendam | 3.27 | -1.5 | 1.32 | 5.98 | 5.5 | 1.11 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | 1.32 | 0 | 3.29 | 1.13 | 1.5 | 5.54 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | 1.51 | -0.25 | 2.55 | 1.44 | 2.5 | 2.67 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | 1.26 | 0.25 | 3.72 | 1.54 | 2.75 | 2.41 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | 1.68 | -0.5 | 2.20 | 1.69 | 3 | 2.38 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | 1.89 | -0.75 | 1.99 | 1.93 | 3.25 | 2.08 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | 2.17 | -1 | 1.75 | 2.14 | 3.5 | 1.86 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | 2.47 | -1.25 | 1.58 | 2.43 | 3.75 | 1.66 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | 2.76 | -1.5 | 1.43 | 2.51 | 4 | 1.48 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | 3.32 | -1.75 | 1.31 | 3.49 | 4.5 | 1.28 | |
| VVV Venlo – FC Eindhoven | – | -100 | – | 6.24 | 5.5 | 1.10 | |
Oranları herkesten önce görmek ister misin?
Ücretsiz hesap ile daha hızlı oran güncellemeleri, surebet uyarıları ve bahis sitesi filtreleri alırsın.