Asya Handikabı · sürekli güncellenir
England, Northern Premier League Premier Division Asya Handikabı oranları
Asya Handikabı (AH), bir takıma gol avantajı vererek beraberlik ihtimalini ortadan kaldıran ve her bahsi iki ihtimalli hale getiren bir futbol bahis marketidir. OddStorm, 80+ bahis sitesini gerçek zamanlı takip eder ve yaklaşan her maç için en iyi AH ve toplam gol seçeneklerini gösterir.
England · Northern Premier League Premier Division
Friday 6 November 2026 UKT
| Saat | Maç | Ev Sahibi | HDP | Deplasman | Üst | HDP | Alt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19:45 | Quorn FC – Alfreton Town FC | 2.11 | 0 | 1.72 | 1.39 | 2.25 | 2.76 |
| Quorn FC – Alfreton Town FC | 2.29 | -0.25 | 1.55 | 1.54 | 2.5 | 2.30 | |
| Quorn FC – Alfreton Town FC | 1.83 | 0.25 | 1.99 | 1.73 | 2.75 | 2.08 | |
| Quorn FC – Alfreton Town FC | 1.60 | 0.5 | 2.22 | 1.97 | 3 | 1.85 | |
| Quorn FC – Alfreton Town FC | 2.57 | -0.5 | 1.44 | 2.14 | 3.25 | 1.65 | |
| Quorn FC – Alfreton Town FC | 1.44 | 0.75 | 2.58 | 2.37 | 3.5 | 1.51 | |
| Quorn FC – Alfreton Town FC | 1.28 | 1 | 3.28 | 2.75 | 3.75 | 1.39 | |
| Saturday 7 November 2026 | |||||||
| 15:00 | AFC Emley – Whitby Town | 1.44 | 0 | 2.65 | 1.29 | 2 | 3.25 |
| AFC Emley – Whitby Town | 1.66 | -0.25 | 2.15 | 1.46 | 2.25 | 2.52 | |
| AFC Emley – Whitby Town | 1.35 | 0.25 | 2.92 | 1.64 | 2.5 | 2.16 | |
| AFC Emley – Whitby Town | 1.88 | -0.5 | 1.98 | 1.81 | 2.75 | 1.99 | |
| AFC Emley – Whitby Town | 2.13 | -0.75 | 1.71 | 2.07 | 3 | 1.76 | |
| AFC Emley – Whitby Town | 2.60 | -1 | 1.43 | 2.32 | 3.25 | 1.53 | |
| AFC Emley – Whitby Town | 2.96 | -1.25 | 1.34 | 2.59 | 3.5 | 1.43 | |
| Avro FC – Warrington Town | 1.47 | 0 | 2.60 | 1.39 | 2.25 | 2.76 | |
| Avro FC – Warrington Town | 1.37 | 0.25 | 2.81 | 1.54 | 2.5 | 2.31 | |
| Avro FC – Warrington Town | 1.68 | -0.25 | 2.11 | 1.69 | 2.75 | 2.09 | |
| Avro FC – Warrington Town | 1.88 | -0.5 | 1.93 | 1.93 | 3 | 1.85 | |
| Avro FC – Warrington Town | 2.13 | -0.75 | 1.70 | 2.15 | 3.25 | 1.64 | |
| Avro FC – Warrington Town | 2.55 | -1 | 1.45 | 2.38 | 3.5 | 1.51 | |
| Avro FC – Warrington Town | 2.87 | -1.25 | 1.36 | 2.77 | 3.75 | 1.38 | |
| Bamber Bridge – Bury FC | 4.30 | 0 | 1.18 | – | -100 | – | |
| Bamber Bridge – Bury FC | 2.64 | 0.5 | 1.42 | 1.40 | 2.5 | 2.72 | |
| Bamber Bridge – Bury FC | 2.37 | 0.75 | 1.51 | 1.48 | 2.75 | 2.45 | |
| Bamber Bridge – Bury FC | 2.14 | 1 | 1.68 | 1.63 | 3 | 2.18 | |
| Bamber Bridge – Bury FC | 1.89 | 1.25 | 1.93 | 1.86 | 3.25 | 1.94 | |
| Bamber Bridge – Bury FC | 1.69 | 1.5 | 2.15 | 2.07 | 3.5 | 1.72 | |
| Bamber Bridge – Bury FC | 1.48 | 1.75 | 2.46 | 2.33 | 3.75 | 1.53 | |
| Bamber Bridge – Bury FC | 1.32 | 2 | 3.04 | 2.80 | 4 | 1.38 | |
| Hyde United FC – Redcar Athletic | 3.10 | 0 | 1.34 | 1.43 | 2.25 | 2.62 | |
| Hyde United FC – Redcar Athletic | 2.37 | 0.25 | 1.51 | 1.58 | 2.5 | 2.21 | |
| Hyde United FC – Redcar Athletic | 2.12 | 0.5 | 1.69 | 1.75 | 2.75 | 2.07 | |
| Hyde United FC – Redcar Athletic | 1.90 | 0.75 | 1.90 | 2.00 | 3 | 1.83 | |
| Hyde United FC – Redcar Athletic | 1.63 | 1 | 2.22 | 2.26 | 3.25 | 1.62 | |
| Hyde United FC – Redcar Athletic | 1.46 | 1.25 | 2.50 | 2.49 | 3.5 | 1.47 | |
| Hyde United FC – Redcar Athletic | 1.38 | 1.5 | 2.80 | 2.93 | 3.75 | 1.35 | |
| Lancaster City – Cleethorpes Town FC | 2.38 | 0 | 1.55 | 1.33 | 1.75 | 3.00 | |
| Lancaster City – Cleethorpes Town FC | 2.02 | 0.25 | 1.81 | 1.42 | 2 | 2.63 | |
| Lancaster City – Cleethorpes Town FC | 2.66 | -0.25 | 1.41 | 1.65 | 2.25 | 2.18 | |
| Lancaster City – Cleethorpes Town FC | 2.99 | -0.5 | 1.33 | 1.88 | 2.5 | 1.97 | |
| Lancaster City – Cleethorpes Town FC | 1.77 | 0.5 | 2.04 | 2.11 | 2.75 | 1.73 | |
| Lancaster City – Cleethorpes Town FC | 1.52 | 0.75 | 2.35 | 2.52 | 3 | 1.46 | |
| Lancaster City – Cleethorpes Town FC | 1.33 | 1 | 2.99 | 2.83 | 3.25 | 1.37 | |
| Leek Town FC – Ilkeston Town FC | 1.36 | 0 | 3.08 | 1.39 | 2.25 | 2.75 | |
| Leek Town FC – Ilkeston Town FC | 1.48 | -0.25 | 2.45 | 1.54 | 2.5 | 2.30 | |
| Leek Town FC – Ilkeston Town FC | 1.74 | -0.5 | 2.12 | 1.68 | 2.75 | 2.09 | |
| Leek Town FC – Ilkeston Town FC | 1.96 | -0.75 | 1.90 | 1.91 | 3 | 1.86 | |
| Leek Town FC – Ilkeston Town FC | 2.23 | -1 | 1.65 | 2.16 | 3.25 | 1.64 | |
| Leek Town FC – Ilkeston Town FC | 2.43 | -1.25 | 1.49 | 2.39 | 3.5 | 1.51 | |
| Leek Town FC – Ilkeston Town FC | 2.72 | -1.5 | 1.40 | 2.77 | 3.75 | 1.38 | |
| Stockton Town – Curzon Ashton FC | 2.08 | 0 | 1.74 | 1.29 | 2 | 3.25 | |
| Stockton Town – Curzon Ashton FC | 1.79 | 0.25 | 2.02 | 1.47 | 2.25 | 2.49 | |
| Stockton Town – Curzon Ashton FC | 2.29 | -0.25 | 1.55 | 1.65 | 2.5 | 2.13 | |
| Stockton Town – Curzon Ashton FC | 1.58 | 0.5 | 2.26 | 1.83 | 2.75 | 1.96 | |
| Stockton Town – Curzon Ashton FC | 2.58 | -0.5 | 1.44 | 2.09 | 3 | 1.70 | |
| Stockton Town – Curzon Ashton FC | 1.42 | 0.75 | 2.64 | 2.34 | 3.25 | 1.53 | |
| Stockton Town – Curzon Ashton FC | 1.26 | 1 | 3.40 | 2.60 | 3.5 | 1.43 | |
| Warrington Rylands – Gainsborough Trinity | 1.76 | 0 | 2.11 | 1.27 | 2 | 3.36 | |
| Warrington Rylands – Gainsborough Trinity | 2.04 | -0.25 | 1.82 | 1.44 | 2.25 | 2.56 | |
| Warrington Rylands – Gainsborough Trinity | 1.50 | 0.25 | 2.39 | 1.63 | 2.5 | 2.18 | |
| Warrington Rylands – Gainsborough Trinity | 1.41 | 0.5 | 2.69 | 1.80 | 2.75 | 1.96 | |
| Warrington Rylands – Gainsborough Trinity | 2.25 | -0.5 | 1.63 | 2.06 | 3 | 1.71 | |
| Warrington Rylands – Gainsborough Trinity | 2.51 | -0.75 | 1.46 | 2.29 | 3.25 | 1.55 | |
| Warrington Rylands – Gainsborough Trinity | 3.19 | -1 | 1.30 | 2.55 | 3.5 | 1.45 | |
| Workington AFC – Ashton Utd | 1.61 | 0 | 2.21 | 1.42 | 2.25 | 2.65 | |
| Workington AFC – Ashton Utd | 1.47 | 0.25 | 2.49 | 1.58 | 2.5 | 2.23 | |
| Workington AFC – Ashton Utd | 1.85 | -0.25 | 1.93 | 1.73 | 2.75 | 2.09 | |
| Workington AFC – Ashton Utd | 1.38 | 0.5 | 2.79 | 1.98 | 3 | 1.86 | |
| Workington AFC – Ashton Utd | 2.08 | -0.5 | 1.71 | 2.22 | 3.25 | 1.63 | |
| Workington AFC – Ashton Utd | 2.38 | -0.75 | 1.51 | 2.45 | 3.5 | 1.48 | |
| Workington AFC – Ashton Utd | 2.97 | -1 | 1.34 | 2.86 | 3.75 | 1.36 | |
Oranları herkesten önce görmek ister misin?
Ücretsiz hesap ile daha hızlı oran güncellemeleri, surebet uyarıları ve bahis sitesi filtreleri alırsın.