Handicap azjatycki · stała aktualizacja
Kursy na handicap azjatycki
Handicap azjatycki (AH) to rynek piłkarski, który eliminuje remis poprzez przyznanie jednej z drużyn wirtualnej przewagi bramkowej, dzięki czemu zakład ma tylko dwa możliwe rozstrzygnięcia. OddStorm śledzi 80+ bukmacherów w czasie rzeczywistym i pokazuje najlepsze dostępne linie AH oraz sumy goli na każdy nadchodzący mecz.
Albania · Superliga
Sunday 18 October 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11:30 | FK Vora – Partizani Tirana | 1.51 | 0 | 2.45 | – | -100 | – |
| FK Vora – Partizani Tirana | 1.88 | -0.25 | 1.98 | 1.64 | 2.25 | 2.09 | |
| FK Vora – Partizani Tirana | 2.00 | -0.5 | 1.69 | 1.94 | 2.5 | 1.82 | |
| FK Vora – Partizani Tirana | 2.29 | -0.75 | 1.55 | 2.08 | 2.75 | 1.64 | |
| 16:30 | KF Egnatia Rrogozhine – Vllaznia Shkoder | 1.21 | 0 | 3.95 | – | -100 | – |
| KF Egnatia Rrogozhine – Vllaznia Shkoder | 1.71 | -0.75 | 2.01 | 1.72 | 2.25 | 1.96 | |
| KF Egnatia Rrogozhine – Vllaznia Shkoder | 1.98 | -1 | 1.81 | 2.00 | 2.5 | 1.76 | |
| KF Egnatia Rrogozhine – Vllaznia Shkoder | 2.28 | -1.25 | 1.56 | 2.23 | 2.75 | 1.56 |
Algeria · Division 1
Sunday 18 October 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16:45 | CR Temouchent – ASO Chlef | 1.59 | 0 | 2.33 | 1.29 | 1.25 | 3.38 |
| CR Temouchent – ASO Chlef | 1.95 | -0.25 | 1.87 | 1.48 | 1.5 | 2.63 | |
| CR Temouchent – ASO Chlef | 1.41 | 0.25 | 2.85 | 1.62 | 1.75 | 2.32 | |
| CR Temouchent – ASO Chlef | 2.27 | -0.5 | 1.63 | 1.87 | 2 | 1.98 | |
| CR Temouchent – ASO Chlef | 1.32 | 0.5 | 3.24 | 2.19 | 2.25 | 1.68 | |
| CR Temouchent – ASO Chlef | 2.70 | -0.75 | 1.44 | 2.50 | 2.5 | 1.51 | |
| CR Temouchent – ASO Chlef | 3.66 | -1 | 1.26 | 2.93 | 2.75 | 1.37 | |
| JS Kabylie – US Biskra | 1.07 | 0 | 6.40 | – | -100 | – | |
| JS Kabylie – US Biskra | 1.29 | -0.5 | 3.44 | 1.35 | 1.5 | 3.03 | |
| JS Kabylie – US Biskra | 1.41 | -0.75 | 2.99 | 1.44 | 1.75 | 2.68 | |
| JS Kabylie – US Biskra | 1.53 | -1 | 2.56 | 1.58 | 2 | 2.33 | |
| JS Kabylie – US Biskra | 1.81 | -1.25 | 2.13 | 1.86 | 2.25 | 1.94 | |
| JS Kabylie – US Biskra | 2.08 | -1.5 | 1.85 | 2.11 | 2.5 | 1.70 | |
| JS Kabylie – US Biskra | 2.43 | -1.75 | 1.54 | 2.43 | 2.75 | 1.52 | |
| JS Kabylie – US Biskra | 3.16 | -2 | 1.33 | 3.05 | 3 | 1.35 | |
| MB Rouisset – JS Saoura | 1.41 | 0 | 2.80 | 1.21 | 1 | 4.09 | |
| MB Rouisset – JS Saoura | 1.30 | 0.25 | 3.38 | 1.43 | 1.25 | 2.71 | |
| MB Rouisset – JS Saoura | 1.74 | -0.25 | 2.12 | 1.65 | 1.5 | 2.20 | |
| MB Rouisset – JS Saoura | 2.07 | -0.5 | 1.80 | 1.88 | 1.75 | 1.97 | |
| MB Rouisset – JS Saoura | 2.44 | -0.75 | 1.56 | 2.26 | 2 | 1.65 | |
| MB Rouisset – JS Saoura | 3.22 | -1 | 1.34 | 2.62 | 2.25 | 1.46 | |
| MB Rouisset – JS Saoura | 3.69 | -1.25 | 1.26 | 3.00 | 2.5 | 1.36 |
Algeria · Ligue 2 Promotion Play Offs
Sunday 18 October 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14:00 | RC Kouba – ASM Oran | 1.27 | 0 | 3.25 | 1.49 | 1.5 | 2.39 |
| RC Kouba – ASM Oran | 1.74 | -0.5 | 2.06 | 1.65 | 1.75 | 2.14 | |
| RC Kouba – ASM Oran | 1.99 | -0.75 | 1.79 | 1.93 | 2 | 1.85 | |
| RC Kouba – ASM Oran | – | -100 | – | 2.47 | 2.5 | 1.46 |
Andorra · Premier League
Sunday 18 October 2026 UKT
Argentina · Liga Profesional
Sunday 18 October 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17:45 | Racing Club – CA Independiente | 1.56 | 0 | 2.61 | – | -100 | – |
| Racing Club – CA Independiente | 1.87 | -0.25 | 2.07 | 1.45 | 1.5 | 2.84 | |
| Racing Club – CA Independiente | 1.39 | 0.25 | 3.15 | 1.58 | 1.75 | 2.49 | |
| Racing Club – CA Independiente | 2.19 | -0.5 | 1.77 | 1.79 | 2 | 2.14 | |
| Racing Club – CA Independiente | 1.30 | 0.5 | 3.67 | 2.12 | 2.25 | 1.81 | |
| Racing Club – CA Independiente | 1.20 | 0.75 | 4.92 | 2.44 | 2.5 | 1.62 | |
| Racing Club – CA Independiente | 2.63 | -0.75 | 1.55 | 2.65 | 2.75 | 1.46 | |
| Racing Club – CA Independiente | 3.53 | -1 | 1.32 | 3.40 | 3 | 1.31 | |
| Racing Club – CA Independiente | 4.04 | -1.25 | 1.26 | 4.70 | 3.5 | 1.20 |
Argentina · Primera Nacional
Sunday 18 October 2026 UKT
Argentina · Torneo Federal A
Sunday 18 October 2026 UKT
Armenia · Premier League
Sunday 18 October 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13:00 | BKMA Yerevan – FC Ararat-Armenia | 7.00 | 0 | 1.07 | – | -100 | – |
| BKMA Yerevan – FC Ararat-Armenia | 3.08 | 1 | 1.32 | 1.41 | 2.5 | 2.71 | |
| BKMA Yerevan – FC Ararat-Armenia | 2.42 | 1.25 | 1.50 | 1.54 | 2.75 | 2.43 | |
| BKMA Yerevan – FC Ararat-Armenia | 2.14 | 1.5 | 1.69 | 1.71 | 3 | 2.16 | |
| BKMA Yerevan – FC Ararat-Armenia | 1.94 | 1.75 | 1.88 | 1.96 | 3.25 | 1.88 | |
| BKMA Yerevan – FC Ararat-Armenia | 1.69 | 2 | 2.13 | 2.14 | 3.5 | 1.68 | |
| BKMA Yerevan – FC Ararat-Armenia | 1.55 | 2.25 | 2.36 | 2.38 | 3.75 | 1.52 | |
| BKMA Yerevan – FC Ararat-Armenia | 1.46 | 2.5 | 2.55 | 2.85 | 4 | 1.37 | |
| 16:00 | FC Noah – FC Pyunik | 1.40 | 0 | 2.90 | 1.35 | 1.75 | 3.00 |
| FC Noah – FC Pyunik | 1.29 | 0.25 | 3.35 | 1.45 | 2 | 2.61 | |
| FC Noah – FC Pyunik | 1.63 | -0.25 | 2.25 | 1.69 | 2.25 | 2.11 | |
| FC Noah – FC Pyunik | 1.88 | -0.5 | 2.01 | 1.94 | 2.5 | 1.85 | |
| FC Noah – FC Pyunik | 2.13 | -0.75 | 1.77 | 2.19 | 2.75 | 1.65 | |
| FC Noah – FC Pyunik | 2.54 | -1 | 1.48 | 2.62 | 3 | 1.44 | |
| FC Noah – FC Pyunik | 2.90 | -1.25 | 1.37 | 2.94 | 3.25 | 1.36 |
Australia · A-League Woman
Sunday 18 October 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05:30 | Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | 2.25 | 0 | 1.74 | 1.28 | 1.5 | 3.63 |
| Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | 2.56 | -0.25 | 1.54 | 1.34 | 1.75 | 3.10 | |
| Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | 1.88 | 0.25 | 2.07 | 1.46 | 2 | 2.82 | |
| Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | 1.66 | 0.5 | 2.38 | 1.71 | 2.25 | 2.23 | |
| Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | 2.89 | -0.5 | 1.42 | 1.98 | 2.5 | 1.93 | |
| Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | 3.63 | -0.75 | 1.29 | 2.21 | 2.75 | 1.72 | |
| Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | 1.48 | 0.75 | 2.88 | 2.63 | 3 | 1.51 | |
| Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | 1.27 | 1 | 3.87 | 2.80 | 3.25 | 1.40 | |
| Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | 1.22 | 1.25 | 4.36 | 3.20 | 3.5 | 1.35 | |
| Sydney FC (W) – Adelaide United (W) | – | -100 | – | 6.13 | 4.5 | 1.12 |
Australia · A-League
Sunday 18 October 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | Wellington Phoenix – Melbourne Victory | 2.82 | 0 | 1.48 | 1.25 | 1.5 | 4.15 |
| Wellington Phoenix – Melbourne Victory | 3.29 | -0.25 | 1.36 | 1.39 | 2 | 2.96 | |
| Wellington Phoenix – Melbourne Victory | 2.20 | 0.25 | 1.74 | 1.62 | 2.25 | 2.43 | |
| Wellington Phoenix – Melbourne Victory | 3.77 | -0.5 | 1.30 | 1.86 | 2.5 | 2.06 | |
| Wellington Phoenix – Melbourne Victory | 1.91 | 0.5 | 2.01 | 2.08 | 2.75 | 1.85 | |
| Wellington Phoenix – Melbourne Victory | 1.69 | 0.75 | 2.31 | 2.44 | 3 | 1.63 | |
| Wellington Phoenix – Melbourne Victory | 1.46 | 1 | 2.89 | 2.70 | 3.25 | 1.50 | |
| Wellington Phoenix – Melbourne Victory | 1.37 | 1.25 | 3.28 | 2.99 | 3.5 | 1.41 | |
| Wellington Phoenix – Melbourne Victory | 1.31 | 1.5 | 3.69 | 5.61 | 4.5 | 1.16 |
Australia · Championship
Sunday 18 October 2026 UKT
Austria · 2 Liga
Sunday 18 October 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08:30 | SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | 1.48 | 0 | 2.82 | 1.13 | 1.5 | 5.89 |
| SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | 1.69 | -0.25 | 2.26 | 1.44 | 2.5 | 2.77 | |
| SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | 1.35 | 0.25 | 3.21 | 1.54 | 2.75 | 2.51 | |
| SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | 1.90 | -0.5 | 1.98 | 1.70 | 3 | 2.23 | |
| SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | 1.29 | 0.5 | 3.60 | 1.95 | 3.25 | 1.93 | |
| SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | 2.14 | -0.75 | 1.76 | 2.16 | 3.5 | 1.75 | |
| SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | 2.58 | -1 | 1.53 | 2.40 | 3.75 | 1.58 | |
| SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | 2.92 | -1.25 | 1.41 | 2.70 | 4 | 1.39 | |
| SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | 3.28 | -1.5 | 1.34 | 3.43 | 4.5 | 1.31 | |
| SK Sturm Graz II – Kapfenberger SV | – | -100 | – | 6.26 | 5.5 | 1.12 |
Chcesz widzieć kursy przed innymi?
Darmowe konto daje szybsze aktualizacje kursów, alerty o surebetach i filtry bukmacherów.