Handicap azjatycki · stała aktualizacja
Handicapy azjatyckie na Spain, Tercera Federacion RFEF
Handicap azjatycki (AH) to rynek piłkarski, który eliminuje remis poprzez przyznanie jednej z drużyn wirtualnej przewagi bramkowej, dzięki czemu zakład ma tylko dwa możliwe rozstrzygnięcia. OddStorm śledzi 80+ bukmacherów w czasie rzeczywistym i pokazuje najlepsze dostępne linie AH oraz sumy goli na każdy nadchodzący mecz.
Spain · Tercera Federacion RFEF
Saturday 5 September 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14:30 | CD Guadalajara B – CD Torrijos | 1.56 | 0 | 2.36 | 1.32 | 1.25 | 3.13 |
| CD Guadalajara B – CD Torrijos | 1.93 | -0.25 | 1.85 | 1.49 | 1.5 | 2.48 | |
| CD Guadalajara B – CD Torrijos | 1.38 | 0.25 | 2.84 | 1.65 | 1.75 | 2.17 | |
| CD Guadalajara B – CD Torrijos | 1.29 | 0.5 | 3.33 | 1.93 | 2 | 1.85 | |
| CD Guadalajara B – CD Torrijos | 2.27 | -0.5 | 1.60 | 2.27 | 2.25 | 1.60 | |
| CD Guadalajara B – CD Torrijos | 2.72 | -0.75 | 1.41 | 2.59 | 2.5 | 1.45 | |
| CD Guadalajara B – CD Torrijos | 3.71 | -1 | 1.24 | 3.11 | 2.75 | 1.33 | |
| Pasaia KE – SD Erandio Club | 2.17 | 0 | 1.65 | 1.36 | 1.5 | 2.93 | |
| Pasaia KE – SD Erandio Club | 2.58 | -0.25 | 1.46 | 1.46 | 1.75 | 2.57 | |
| Pasaia KE – SD Erandio Club | 1.79 | 0.25 | 2.01 | 1.63 | 2 | 2.22 | |
| Pasaia KE – SD Erandio Club | 1.57 | 0.5 | 2.32 | 1.93 | 2.25 | 1.85 | |
| Pasaia KE – SD Erandio Club | 2.99 | -0.5 | 1.35 | 2.20 | 2.5 | 1.64 | |
| Pasaia KE – SD Erandio Club | 1.40 | 0.75 | 2.77 | 2.54 | 2.75 | 1.47 | |
| Pasaia KE – SD Erandio Club | 1.24 | 1 | 3.76 | 3.20 | 3 | 1.31 | |
| 15:00 | UE Tona – CFJ Mollerussa | 1.67 | 0 | 2.14 | 1.29 | 1.25 | 3.33 |
| UE Tona – CFJ Mollerussa | 1.45 | 0.25 | 2.61 | 1.44 | 1.5 | 2.62 | |
| UE Tona – CFJ Mollerussa | 2.09 | -0.25 | 1.73 | 1.58 | 1.75 | 2.31 | |
| UE Tona – CFJ Mollerussa | 2.45 | -0.5 | 1.52 | 1.83 | 2 | 1.97 | |
| UE Tona – CFJ Mollerussa | 1.33 | 0.5 | 3.07 | 2.14 | 2.25 | 1.67 | |
| UE Tona – CFJ Mollerussa | 2.96 | -0.75 | 1.35 | 2.44 | 2.5 | 1.50 | |
| UE Tona – CFJ Mollerussa | 4.13 | -1 | 1.20 | 2.90 | 2.75 | 1.37 | |
| 15:30 | Touring Ke – UD Aretxabaleta | 1.32 | 0 | 3.20 | 1.29 | 1.75 | 3.34 |
| Touring Ke – UD Aretxabaleta | 1.53 | -0.25 | 2.37 | 1.36 | 2 | 2.93 | |
| Touring Ke – UD Aretxabaleta | 1.76 | -0.5 | 2.06 | 1.59 | 2.25 | 2.31 | |
| Touring Ke – UD Aretxabaleta | 1.99 | -0.75 | 1.83 | 1.81 | 2.5 | 1.99 | |
| Touring Ke – UD Aretxabaleta | 2.36 | -1 | 1.58 | 2.03 | 2.75 | 1.76 | |
| Touring Ke – UD Aretxabaleta | 2.67 | -1.25 | 1.43 | 2.36 | 3 | 1.54 | |
| Touring Ke – UD Aretxabaleta | 2.99 | -1.5 | 1.35 | 2.67 | 3.25 | 1.43 | |
| 16:00 | Alondras CF – Pontevedra CF B | 1.32 | 0 | 3.57 | 1.36 | 1.75 | 2.95 |
| Alondras CF – Pontevedra CF B | 1.56 | -0.25 | 2.58 | 1.46 | 2 | 2.57 | |
| Alondras CF – Pontevedra CF B | 1.80 | -0.5 | 2.15 | 1.71 | 2.25 | 2.09 | |
| Alondras CF – Pontevedra CF B | 2.01 | -0.75 | 1.90 | 1.95 | 2.5 | 1.83 | |
| Alondras CF – Pontevedra CF B | 2.23 | -1 | 1.63 | 2.21 | 2.75 | 1.63 | |
| Alondras CF – Pontevedra CF B | 2.55 | -1.25 | 1.47 | 2.65 | 3 | 1.43 | |
| Alondras CF – Pontevedra CF B | 2.88 | -1.5 | 1.37 | 2.97 | 3.25 | 1.35 | |
| CD Acero – Crevillente Deportivo | 1.80 | 0 | 2.01 | 1.37 | 1.75 | 2.88 | |
| CD Acero – Crevillente Deportivo | 1.55 | 0.25 | 2.37 | 1.49 | 2 | 2.48 | |
| CD Acero – Crevillente Deportivo | 2.14 | -0.25 | 1.70 | 1.76 | 2.25 | 2.07 | |
| CD Acero – Crevillente Deportivo | 1.42 | 0.5 | 2.71 | 2.02 | 2.5 | 1.82 | |
| CD Acero – Crevillente Deportivo | 2.45 | -0.5 | 1.50 | 2.30 | 2.75 | 1.63 | |
| CD Acero – Crevillente Deportivo | 2.97 | -0.75 | 1.35 | 2.77 | 3 | 1.40 | |
| CD Acero – Crevillente Deportivo | 1.29 | 0.75 | 3.34 | 3.10 | 3.25 | 1.33 | |
| CD Agoncillo – Club Haro Deportivo | 2.06 | 0 | 1.75 | 1.32 | 1.75 | 3.14 | |
| CD Agoncillo – Club Haro Deportivo | 1.74 | 0.25 | 2.04 | 1.41 | 2 | 2.73 | |
| CD Agoncillo – Club Haro Deportivo | 2.39 | -0.25 | 1.55 | 1.65 | 2.25 | 2.18 | |
| CD Agoncillo – Club Haro Deportivo | 1.56 | 0.5 | 2.37 | 1.88 | 2.5 | 1.92 | |
| CD Agoncillo – Club Haro Deportivo | 2.69 | -0.5 | 1.42 | 2.12 | 2.75 | 1.70 | |
| CD Agoncillo – Club Haro Deportivo | 1.41 | 0.75 | 2.75 | 2.51 | 3 | 1.48 | |
| CD Agoncillo – Club Haro Deportivo | 3.29 | -0.75 | 1.30 | 2.82 | 3.25 | 1.39 | |
| CD Palencia Cristo Atletico – CA Bembibre | 1.18 | 0 | 4.20 | – | -100 | – | |
| CD Palencia Cristo Atletico – CA Bembibre | 1.68 | -0.75 | 2.13 | 1.53 | 2 | 2.35 | |
| CD Palencia Cristo Atletico – CA Bembibre | 1.93 | -1 | 1.85 | 1.78 | 2.25 | 1.96 | |
| CD Palencia Cristo Atletico – CA Bembibre | 2.23 | -1.25 | 1.61 | 2.03 | 2.5 | 1.72 | |
| FC L'Escala – FE Grama | 2.24 | 0 | 1.63 | 1.38 | 1.75 | 2.87 | |
| FC L'Escala – FE Grama | 1.88 | 0.25 | 1.94 | 1.49 | 2 | 2.49 | |
| FC L'Escala – FE Grama | 2.58 | -0.25 | 1.45 | 1.75 | 2.25 | 2.03 | |
| FC L'Escala – FE Grama | 2.93 | -0.5 | 1.36 | 2.00 | 2.5 | 1.79 | |
| FC L'Escala – FE Grama | 1.66 | 0.5 | 2.28 | 2.28 | 2.75 | 1.59 | |
| FC L'Escala – FE Grama | 1.48 | 0.75 | 2.51 | 2.78 | 3 | 1.40 | |
| FC L'Escala – FE Grama | 1.30 | 1 | 3.24 | 3.12 | 3.25 | 1.32 | |
| Hercules CF B – SC Torrevieja CF | 1.77 | 0 | 2.07 | 1.40 | 1.5 | 2.76 | |
| Hercules CF B – SC Torrevieja CF | 2.08 | -0.25 | 1.73 | 1.51 | 1.75 | 2.42 | |
| Hercules CF B – SC Torrevieja CF | 1.55 | 0.25 | 2.39 | 1.70 | 2 | 2.09 | |
| Hercules CF B – SC Torrevieja CF | 1.42 | 0.5 | 2.71 | 2.02 | 2.25 | 1.79 | |
| Hercules CF B – SC Torrevieja CF | 2.41 | -0.5 | 1.55 | 2.29 | 2.5 | 1.59 | |
| Hercules CF B – SC Torrevieja CF | 1.28 | 0.75 | 3.38 | 2.68 | 2.75 | 1.43 | |
| Hercules CF B – SC Torrevieja CF | 2.86 | -0.75 | 1.38 | 3.46 | 3 | 1.27 | |
| 16:30 | CA Pulpileno – CD Algar | 1.13 | 0 | 5.20 | – | -100 | – |
| CA Pulpileno – CD Algar | 1.41 | -0.5 | 2.72 | 1.40 | 1.5 | 2.77 | |
| CA Pulpileno – CD Algar | 1.56 | -0.75 | 2.39 | 1.51 | 1.75 | 2.43 | |
| CA Pulpileno – CD Algar | 1.77 | -1 | 2.11 | 1.71 | 2 | 2.09 | |
| CA Pulpileno – CD Algar | 2.08 | -1.25 | 1.77 | 2.02 | 2.25 | 1.79 | |
| CA Pulpileno – CD Algar | 2.31 | -1.5 | 1.58 | 2.29 | 2.5 | 1.59 | |
| CA Pulpileno – CD Algar | 2.75 | -1.75 | 1.40 | 2.68 | 2.75 | 1.43 | |
| CA Pulpileno – CD Algar | 3.72 | -2 | 1.24 | 3.45 | 3 | 1.27 | |
| CD Bunol – Atzeneta UE | 1.76 | 0 | 2.16 | 1.34 | 1.25 | 3.06 | |
| CD Bunol – Atzeneta UE | 1.51 | 0.25 | 2.48 | 1.51 | 1.5 | 2.42 | |
| CD Bunol – Atzeneta UE | 2.14 | -0.25 | 1.79 | 1.68 | 1.75 | 2.12 | |
| CD Bunol – Atzeneta UE | 1.38 | 0.5 | 2.87 | 1.99 | 2 | 1.80 | |
| CD Bunol – Atzeneta UE | 2.49 | -0.5 | 1.54 | 2.34 | 2.25 | 1.58 | |
| CD Bunol – Atzeneta UE | 3.10 | -0.75 | 1.33 | 2.66 | 2.5 | 1.43 | |
| CD Bunol – Atzeneta UE | 1.25 | 0.75 | 3.65 | 3.23 | 2.75 | 1.30 | |
| CD Derio – Real Sociedad C | 1.55 | 0 | 2.50 | 1.37 | 1.5 | 2.91 | |
| CD Derio – Real Sociedad C | 1.85 | -0.25 | 2.02 | 1.46 | 1.75 | 2.57 | |
| CD Derio – Real Sociedad C | 1.37 | 0.25 | 2.90 | 1.62 | 2 | 2.23 | |
| CD Derio – Real Sociedad C | 2.18 | -0.5 | 1.77 | 1.91 | 2.25 | 1.88 | |
| CD Derio – Real Sociedad C | 2.35 | -0.75 | 1.56 | 2.17 | 2.5 | 1.66 | |
| CD Derio – Real Sociedad C | 2.98 | -1 | 1.35 | 2.51 | 2.75 | 1.48 | |
| CD Derio – Real Sociedad C | 3.39 | -1.25 | 1.28 | 3.18 | 3 | 1.31 | |
| CF Gazte Berriak – CD Subiza | 3.20 | 0 | 1.34 | 1.33 | 1.5 | 3.11 | |
| CF Gazte Berriak – CD Subiza | 3.70 | -0.25 | 1.24 | 1.41 | 1.75 | 2.75 | |
| CF Gazte Berriak – CD Subiza | 2.38 | 0.25 | 1.59 | 1.56 | 2 | 2.39 | |
| CF Gazte Berriak – CD Subiza | 2.01 | 0.5 | 1.84 | 1.84 | 2.25 | 1.97 | |
| CF Gazte Berriak – CD Subiza | 1.76 | 0.75 | 2.08 | 2.08 | 2.5 | 1.72 | |
| CF Gazte Berriak – CD Subiza | 1.51 | 1 | 2.42 | 2.35 | 2.75 | 1.54 | |
| CF Gazte Berriak – CD Subiza | 1.40 | 1.25 | 2.77 | 2.91 | 3 | 1.37 | |
| CF Santomera – Ucam Murcia II | 1.65 | 0 | 2.23 | 1.31 | 1.5 | 3.15 | |
| CF Santomera – Ucam Murcia II | 1.46 | 0.25 | 2.54 | 1.39 | 1.75 | 2.78 | |
| CF Santomera – Ucam Murcia II | 1.98 | -0.25 | 1.84 | 1.52 | 2 | 2.43 | |
| CF Santomera – Ucam Murcia II | 2.28 | -0.5 | 1.63 | 1.79 | 2.25 | 1.99 | |
| CF Santomera – Ucam Murcia II | 1.36 | 0.5 | 2.92 | 2.03 | 2.5 | 1.74 | |
| CF Santomera – Ucam Murcia II | 2.72 | -0.75 | 1.40 | 2.31 | 2.75 | 1.55 | |
| CF Santomera – Ucam Murcia II | 3.73 | -1 | 1.23 | 2.85 | 3 | 1.37 | |
| Racing Club Villalbes – Atletico Arteixo | 1.21 | 0 | 4.17 | 1.41 | 1.5 | 2.72 | |
| Racing Club Villalbes – Atletico Arteixo | 1.37 | -0.25 | 2.88 | 1.55 | 1.75 | 2.39 | |
| Racing Club Villalbes – Atletico Arteixo | 1.62 | -0.5 | 2.36 | 1.78 | 2 | 2.07 | |
| Racing Club Villalbes – Atletico Arteixo | 1.79 | -0.75 | 2.05 | 2.08 | 2.25 | 1.77 | |
| Racing Club Villalbes – Atletico Arteixo | 2.12 | -1 | 1.74 | 2.31 | 2.5 | 1.58 | |
| Racing Club Villalbes – Atletico Arteixo | 2.45 | -1.25 | 1.50 | 2.71 | 2.75 | 1.42 | |
| Racing Club Villalbes – Atletico Arteixo | 2.82 | -1.5 | 1.39 | 3.55 | 3 | 1.26 | |
| Yague CF – CD Berceo | 1.61 | 0 | 2.31 | 1.33 | 1.75 | 3.10 | |
| Yague CF – CD Berceo | 1.93 | -0.25 | 1.88 | 1.42 | 2 | 2.70 | |
| Yague CF – CD Berceo | 1.44 | 0.25 | 2.61 | 1.66 | 2.25 | 2.16 | |
| Yague CF – CD Berceo | 2.20 | -0.5 | 1.66 | 1.90 | 2.5 | 1.88 | |
| Yague CF – CD Berceo | 1.35 | 0.5 | 2.99 | 2.14 | 2.75 | 1.68 | |
| Yague CF – CD Berceo | 2.57 | -0.75 | 1.46 | 2.53 | 3 | 1.47 | |
| Yague CF – CD Berceo | 3.31 | -1 | 1.29 | 2.84 | 3.25 | 1.38 | |
| 17:00 | AD Cala Pozuelo – Las Rozas CF | 2.78 | 0 | 1.47 | 1.32 | 1.75 | 3.12 |
| AD Cala Pozuelo – Las Rozas CF | 2.18 | 0.25 | 1.75 | 1.41 | 2 | 2.72 | |
| AD Cala Pozuelo – Las Rozas CF | 3.22 | -0.25 | 1.31 | 1.65 | 2.25 | 2.18 | |
| AD Cala Pozuelo – Las Rozas CF | 1.88 | 0.5 | 2.03 | 1.89 | 2.5 | 1.89 | |
| AD Cala Pozuelo – Las Rozas CF | 1.66 | 0.75 | 2.31 | 2.12 | 2.75 | 1.69 | |
| AD Cala Pozuelo – Las Rozas CF | 1.44 | 1 | 2.64 | 2.51 | 3 | 1.48 | |
| AD Cala Pozuelo – Las Rozas CF | 1.35 | 1.25 | 3.00 | 2.81 | 3.25 | 1.39 | |
| CD Noblejas – UD Almansa | 1.62 | 0 | 2.24 | 1.32 | 1.75 | 3.15 | |
| CD Noblejas – UD Almansa | 1.45 | 0.25 | 2.59 | 1.41 | 2 | 2.74 | |
| CD Noblejas – UD Almansa | 1.92 | -0.25 | 1.87 | 1.65 | 2.25 | 2.18 | |
| CD Noblejas – UD Almansa | 2.26 | -0.5 | 1.65 | 1.88 | 2.5 | 1.90 | |
| CD Noblejas – UD Almansa | 1.36 | 0.5 | 2.95 | 2.11 | 2.75 | 1.69 | |
| CD Noblejas – UD Almansa | 2.54 | -0.75 | 1.47 | 2.50 | 3 | 1.48 | |
| CD Noblejas – UD Almansa | 3.27 | -1 | 1.30 | 2.81 | 3.25 | 1.39 | |
| CF Vilanova – CE L'Hospitalet | 1.81 | 0 | 2.01 | 1.29 | 1.25 | 3.31 | |
| CF Vilanova – CE L'Hospitalet | 1.57 | 0.25 | 2.38 | 1.46 | 1.5 | 2.57 | |
| CF Vilanova – CE L'Hospitalet | 2.17 | -0.25 | 1.68 | 1.60 | 1.75 | 2.27 | |
| CF Vilanova – CE L'Hospitalet | 1.41 | 0.5 | 2.73 | 1.85 | 2 | 1.94 | |
| CF Vilanova – CE L'Hospitalet | 2.44 | -0.5 | 1.50 | 2.16 | 2.25 | 1.66 | |
| CF Vilanova – CE L'Hospitalet | 2.99 | -0.75 | 1.35 | 2.45 | 2.5 | 1.50 | |
| CF Vilanova – CE L'Hospitalet | 1.28 | 0.75 | 3.41 | 2.94 | 2.75 | 1.36 | |
| Mexico FC – CF Fuenlabrada | 2.60 | 0 | 1.44 | – | -100 | – | |
| Mexico FC – CF Fuenlabrada | 2.06 | 0.25 | 1.71 | 1.71 | 2.25 | 2.03 | |
| Mexico FC – CF Fuenlabrada | 1.79 | 0.5 | 1.99 | 1.97 | 2.5 | 1.77 | |
| Mexico FC – CF Fuenlabrada | 1.59 | 0.75 | 2.27 | 2.21 | 2.75 | 1.59 | |
| Torrent CF – FC Jove Espanol San Vicente | 1.49 | 0 | 2.70 | 1.29 | 1.25 | 3.36 | |
| Torrent CF – FC Jove Espanol San Vicente | 1.34 | 0.25 | 3.02 | 1.44 | 1.5 | 2.63 | |
| Torrent CF – FC Jove Espanol San Vicente | 1.83 | -0.25 | 2.08 | 1.58 | 1.75 | 2.34 | |
| Torrent CF – FC Jove Espanol San Vicente | 1.26 | 0.5 | 3.51 | 1.81 | 2 | 2.00 | |
| Torrent CF – FC Jove Espanol San Vicente | 2.13 | -0.5 | 1.78 | 2.12 | 2.25 | 1.71 | |
| Torrent CF – FC Jove Espanol San Vicente | 2.49 | -0.75 | 1.58 | 2.41 | 2.5 | 1.52 | |
| Torrent CF – FC Jove Espanol San Vicente | 3.25 | -1 | 1.30 | 2.86 | 2.75 | 1.38 | |
| UD Samano – CD Barquereno | 1.69 | 0 | 2.13 | 1.35 | 1.75 | 2.98 | |
| UD Samano – CD Barquereno | 1.98 | -0.25 | 1.82 | 1.45 | 2 | 2.60 | |
| UD Samano – CD Barquereno | 1.51 | 0.25 | 2.42 | 1.69 | 2.25 | 2.11 | |
| UD Samano – CD Barquereno | 2.32 | -0.5 | 1.63 | 1.93 | 2.5 | 1.85 | |
| UD Samano – CD Barquereno | 1.41 | 0.5 | 2.74 | 2.19 | 2.75 | 1.64 | |
| UD Samano – CD Barquereno | 2.62 | -0.75 | 1.44 | 2.64 | 3 | 1.44 | |
| UD Samano – CD Barquereno | 3.45 | -1 | 1.27 | 2.97 | 3.25 | 1.35 | |
| 17:30 | AD San Juan – CD Cortes Navarre | 1.17 | 0 | 4.50 | – | -100 | – |
| AD San Juan – CD Cortes Navarre | 1.33 | -0.25 | 3.00 | 1.38 | 1.5 | 2.80 | |
| AD San Juan – CD Cortes Navarre | 1.51 | -0.5 | 2.38 | 1.48 | 1.75 | 2.46 | |
| AD San Juan – CD Cortes Navarre | 1.66 | -0.75 | 2.13 | 1.69 | 2 | 2.12 | |
| AD San Juan – CD Cortes Navarre | 1.92 | -1 | 1.86 | 1.96 | 2.25 | 1.80 | |
| AD San Juan – CD Cortes Navarre | 2.24 | -1.25 | 1.63 | 2.23 | 2.5 | 1.60 | |
| AD San Juan – CD Cortes Navarre | 2.42 | -1.5 | 1.50 | 2.59 | 2.75 | 1.44 | |
| AD San Juan – CD Cortes Navarre | 2.91 | -1.75 | 1.35 | 3.28 | 3 | 1.28 | |
| CD Huetor Vega – CF Motril | 2.62 | 0 | 1.48 | 1.29 | 1.25 | 3.26 | |
| CD Huetor Vega – CF Motril | 3.09 | -0.25 | 1.32 | 1.45 | 1.5 | 2.55 | |
| CD Huetor Vega – CF Motril | 2.02 | 0.25 | 1.78 | 1.58 | 1.75 | 2.30 | |
| CD Huetor Vega – CF Motril | 3.55 | -0.5 | 1.25 | 1.83 | 2 | 1.97 | |
| CD Huetor Vega – CF Motril | 1.72 | 0.5 | 2.11 | 2.13 | 2.25 | 1.69 | |
| CD Huetor Vega – CF Motril | 1.51 | 0.75 | 2.37 | 2.42 | 2.5 | 1.50 | |
| CD Huetor Vega – CF Motril | 1.31 | 1 | 3.09 | 2.88 | 2.75 | 1.36 | |
| CDJ Tamarite – Deportivo Aragon | 2.47 | 0 | 1.61 | 1.36 | 1.75 | 2.85 | |
| CDJ Tamarite – Deportivo Aragon | 2.86 | -0.25 | 1.36 | 1.47 | 2 | 2.47 | |
| CDJ Tamarite – Deportivo Aragon | 1.99 | 0.25 | 1.91 | 1.73 | 2.25 | 2.02 | |
| CDJ Tamarite – Deportivo Aragon | 1.72 | 0.5 | 2.25 | 1.99 | 2.5 | 1.77 | |
| CDJ Tamarite – Deportivo Aragon | 3.25 | -0.5 | 1.29 | 2.25 | 2.75 | 1.60 | |
| CDJ Tamarite – Deportivo Aragon | 1.52 | 0.75 | 2.35 | 2.72 | 3 | 1.40 | |
| CDJ Tamarite – Deportivo Aragon | 1.33 | 1 | 3.00 | 3.04 | 3.25 | 1.32 | |
| FC Martinenc – CF Badalona | 3.00 | 0 | 1.41 | 1.29 | 1.25 | 3.21 | |
| FC Martinenc – CF Badalona | 2.27 | 0.25 | 1.65 | 1.47 | 1.5 | 2.48 | |
| FC Martinenc – CF Badalona | 3.05 | -0.25 | 1.32 | 1.62 | 1.75 | 2.25 | |
| FC Martinenc – CF Badalona | 1.92 | 0.5 | 1.89 | 1.86 | 2 | 1.94 | |
| FC Martinenc – CF Badalona | 1.69 | 0.75 | 2.17 | 2.16 | 2.25 | 1.68 | |
| FC Martinenc – CF Badalona | 1.40 | 1 | 2.69 | 2.44 | 2.5 | 1.49 | |
| FC Martinenc – CF Badalona | 1.32 | 1.25 | 3.07 | 2.93 | 2.75 | 1.35 | |
| 18:00 | CF La Solana – CD Manchego Ciudad Real | 3.41 | 0 | 1.23 | 1.37 | 1.75 | 2.65 |
| CF La Solana – CD Manchego Ciudad Real | 2.50 | 0.25 | 1.42 | 1.48 | 2 | 2.33 | |
| CF La Solana – CD Manchego Ciudad Real | 2.11 | 0.5 | 1.64 | 1.83 | 2.25 | 2.00 | |
| CF La Solana – CD Manchego Ciudad Real | 1.87 | 0.75 | 1.89 | 2.00 | 2.5 | 1.79 | |
| CF La Solana – CD Manchego Ciudad Real | 1.58 | 1 | 2.13 | 2.21 | 2.75 | 1.54 | |
| CF La Solana – CD Manchego Ciudad Real | 1.44 | 1.25 | 2.45 | 2.73 | 3 | 1.35 | |
| CF La Solana – CD Manchego Ciudad Real | 1.35 | 1.5 | 2.76 | 3.06 | 3.25 | 1.28 | |
| Chiclana CF – Real Balompedica Linense | 2.00 | 0 | 1.77 | 1.40 | 1.5 | 2.73 | |
| Chiclana CF – Real Balompedica Linense | 1.67 | 0.25 | 2.14 | 1.51 | 1.75 | 2.39 | |
| Chiclana CF – Real Balompedica Linense | 2.40 | -0.25 | 1.53 | 1.71 | 2 | 2.06 | |
| Chiclana CF – Real Balompedica Linense | 2.76 | -0.5 | 1.39 | 2.03 | 2.25 | 1.75 | |
| Chiclana CF – Real Balompedica Linense | 1.48 | 0.5 | 2.47 | 2.31 | 2.5 | 1.57 | |
| Chiclana CF – Real Balompedica Linense | 1.33 | 0.75 | 3.01 | 2.70 | 2.75 | 1.40 | |
| Chiclana CF – Real Balompedica Linense | 3.44 | -0.75 | 1.26 | 3.46 | 3 | 1.26 | |
| Sunday 6 September 2026 | |||||||
| 08:30 | Cartagena B – Union Molinense | 2.35 | 0 | 1.78 | 1.28 | 1.25 | 3.29 |
| Cartagena B – Union Molinense | 1.75 | 0.25 | 2.09 | 1.45 | 1.5 | 2.55 | |
| Cartagena B – Union Molinense | 2.32 | -0.25 | 1.55 | 1.58 | 1.75 | 2.26 | |
| Cartagena B – Union Molinense | 2.64 | -0.5 | 1.42 | 1.85 | 2 | 1.93 | |
| Cartagena B – Union Molinense | 1.63 | 0.5 | 2.39 | 2.12 | 2.25 | 1.66 | |
| Cartagena B – Union Molinense | 1.35 | 0.75 | 2.90 | 2.40 | 2.5 | 1.50 | |
| Cartagena B – Union Molinense | 3.28 | -0.75 | 1.28 | 2.88 | 2.75 | 1.36 | |
| 09:00 | Atletico Onubense – Bollullos | 1.95 | 0 | 1.70 | 1.60 | 2 | 2.11 |
| Atletico Onubense – Bollullos | 1.51 | 0.5 | 2.42 | 2.11 | 2.5 | 1.60 | |
| Atletico Onubense – Bollullos | – | -100 | – | 3.05 | 3 | 1.30 | |
| San Sebastian de los Reyes II – Union Adarve | 1.52 | 0 | 2.40 | 1.38 | 1.5 | 2.80 | |
| San Sebastian de los Reyes II – Union Adarve | 1.84 | -0.25 | 1.92 | 1.48 | 1.75 | 2.46 | |
| San Sebastian de los Reyes II – Union Adarve | 1.37 | 0.25 | 2.82 | 1.66 | 2 | 2.12 | |
| San Sebastian de los Reyes II – Union Adarve | 2.13 | -0.5 | 1.66 | 1.97 | 2.25 | 1.79 | |
| San Sebastian de los Reyes II – Union Adarve | 1.29 | 0.5 | 3.25 | 2.24 | 2.5 | 1.59 | |
| San Sebastian de los Reyes II – Union Adarve | 2.49 | -0.75 | 1.47 | 2.59 | 2.75 | 1.43 | |
| San Sebastian de los Reyes II – Union Adarve | 3.24 | -1 | 1.29 | 3.29 | 3 | 1.28 | |
| 09:30 | Trival Valderas – Siello | 1.79 | -0.75 | 1.87 | 1.80 | 2.25 | 1.86 |
| 09:45 | CD Mostoles URJC – Rayo Vallecano B | 1.28 | 0 | 3.15 | – | -100 | – |
| CD Mostoles URJC – Rayo Vallecano B | 1.91 | -0.75 | 1.75 | 1.78 | 2.25 | 1.88 | |
| 10:00 | Alhaurino – Granada CF B | 1.69 | 0 | 1.97 | 1.77 | 2.25 | 1.89 |
| Burgos Promesas – CD Villaralbo | 1.25 | 0 | 3.35 | 1.47 | 1.5 | 2.38 | |
| Burgos Promesas – CD Villaralbo | 1.68 | -0.5 | 2.05 | 1.83 | 2 | 1.83 | |
| Burgos Promesas – CD Villaralbo | 1.90 | -0.75 | 1.76 | 2.41 | 2.5 | 1.46 | |
| CD Roda – Ontinyent | 1.76 | 0 | 2.01 | 1.19 | 1 | 4.07 | |
| CD Roda – Ontinyent | 2.17 | -0.25 | 1.75 | 1.39 | 1.25 | 2.76 | |
| CD Roda – Ontinyent | 1.49 | 0.25 | 2.47 | 1.59 | 1.5 | 2.25 | |
| CD Roda – Ontinyent | 1.35 | 0.5 | 2.89 | 1.80 | 1.75 | 1.96 | |
| CD Roda – Ontinyent | 2.54 | -0.5 | 1.45 | 2.15 | 2 | 1.84 | |
| CD Roda – Ontinyent | 1.23 | 0.75 | 3.68 | 2.51 | 2.25 | 1.46 | |
| CD Roda – Ontinyent | 3.17 | -0.75 | 1.30 | 2.88 | 2.5 | 1.36 | |
| CD Roda – Ontinyent CF | 1.59 | 0 | 2.13 | 1.46 | 1.5 | 2.41 | |
| CD Roda – Ontinyent CF | 2.28 | -0.5 | 1.56 | 1.81 | 2 | 1.82 | |
| CD Roda – Ontinyent CF | – | -100 | – | 2.40 | 2.5 | 1.46 | |
| Condal – Club Siero | 2.21 | 0 | 1.54 | 1.60 | 2 | 2.11 | |
| Condal – Club Siero | 1.82 | 0.25 | 1.84 | 1.87 | 2.25 | 1.79 | |
| Condal – Club Siero | 1.62 | 0.5 | 2.16 | 2.11 | 2.5 | 1.60 | |
| Condal – Club Siero | – | -100 | – | 3.05 | 3 | 1.30 | |
| Covadonga – Aviles Stadium CF | 1.04 | 0 | 7.20 | – | -100 | – | |
| Covadonga – Aviles Stadium CF | 1.28 | -1 | 3.24 | 1.28 | 2 | 3.23 | |
| Covadonga – Aviles Stadium CF | 1.46 | -1.25 | 2.49 | 1.45 | 2.25 | 2.50 | |
| Covadonga – Aviles Stadium CF | 1.65 | -1.5 | 2.12 | 1.63 | 2.5 | 2.15 | |
| Covadonga – Aviles Stadium CF | 1.83 | -1.75 | 1.91 | 1.81 | 2.75 | 1.93 | |
| Covadonga – Aviles Stadium CF | 2.09 | -2 | 1.67 | 2.06 | 3 | 1.69 | |
| Covadonga – Aviles Stadium CF | 2.36 | -2.25 | 1.51 | 2.31 | 3.25 | 1.53 | |
| Covadonga – Aviles Stadium CF | 2.63 | -2.5 | 1.41 | 2.57 | 3.5 | 1.43 | |
| CP San Cristobal – Peralada | 1.94 | -0.25 | 1.72 | 1.90 | 2.25 | 1.76 | |
| Cultural Leonesa B – CD Colegios Diocesanos | 1.28 | 0 | 3.10 | 1.51 | 2 | 2.29 | |
| Cultural Leonesa B – CD Colegios Diocesanos | 1.71 | -0.5 | 2.01 | 1.73 | 2.25 | 1.93 | |
| Cultural Leonesa B – CD Colegios Diocesanos | 1.93 | -0.75 | 1.73 | 1.97 | 2.5 | 1.69 | |
| Cultural Leonesa B – CD Colegios Diocesanos | – | -100 | – | 2.75 | 3 | 1.36 | |
| Dos Hermanas CF 1971 – CD Utrera | 1.67 | -0.75 | 2.03 | 1.67 | 2.25 | 2.03 | |
| Dos Hermanas CF 1971 – CD Utrera | 1.95 | -1 | 1.75 | 1.92 | 2.5 | 1.78 | |
| Ibiza Islas Pitiusas – Platges de Calvia | 1.27 | 0 | 3.20 | – | -100 | – | |
| PE Sant Jordi – CD Migjorn | 1.76 | 0 | 1.88 | 1.57 | 2 | 2.16 | |
| PE Sant Jordi – CD Migjorn | 2.50 | -0.5 | 1.48 | 2.07 | 2.5 | 1.62 | |
| PE Sant Jordi – CD Migjorn | – | -100 | – | 2.95 | 3 | 1.31 | |
| 10:30 | Astur CF – Caudal Deportivo | 8.40 | 0 | 1.02 | 1.62 | 3 | 2.07 |
| Astur CF – Caudal Deportivo | 1.67 | 2.5 | 2.04 | 2.03 | 3.5 | 1.65 | |
| Astur CF – Caudal Deportivo | – | -100 | – | 2.70 | 4 | 1.37 | |
| 14:30 | CD Galapagar – Pozuelo Alarcon | 1.70 | 0 | 1.96 | 1.90 | 2.25 | 1.76 |
| 15:00 | Selaya FC – Castro FC | 1.78 | 0 | 1.88 | 1.59 | 2 | 2.13 |
| Selaya FC – Castro FC | 2.50 | -0.5 | 1.48 | 1.87 | 2.25 | 1.79 | |
| Selaya FC – Castro FC | – | -100 | – | 2.09 | 2.5 | 1.61 | |
| Selaya FC – Castro FC | – | -100 | – | 3.00 | 3 | 1.30 | |
| UC Ceares – UP Langreo | 1.77 | 0.25 | 1.89 | 1.93 | 2.25 | 1.73 | |
| 16:00 | Calasancio – Alfaro | 1.79 | 0.5 | 1.85 | 1.86 | 2.25 | 1.78 |
| Laredo – Tropezon | 1.87 | -0.25 | 1.77 | 1.78 | 2.25 | 1.86 | |
| Mirandes II – Palencia | 1.96 | 0 | 1.68 | 1.68 | 2 | 1.96 | |
| Solares – SD Revilla | 1.82 | -0.25 | 1.82 | 1.91 | 2.25 | 1.73 | |
| Soneja – Villarreal III | 1.95 | 0 | 1.69 | 1.89 | 2.25 | 1.75 | |
| 16:30 | Club Olimpico de Totana – Bala Azul | 1.83 | -0.5 | 1.87 | 1.76 | 2 | 1.94 |
| Club Olimpico de Totana – Bala Azul | 2.09 | -0.75 | 1.61 | 2.06 | 2.25 | 1.64 | |
| Deportivo Maritimo – SFC Minerva | 1.74 | -0.25 | 1.96 | 1.71 | 2 | 1.99 | |
| Deportivo Maritimo – SFC Minerva | 2.01 | -0.5 | 1.69 | 2.01 | 2.25 | 1.69 | |
| Oyonesa – Anguiano | 1.92 | -0.25 | 1.72 | 1.92 | 2.5 | 1.72 | |
| 17:00 | Atletico Saguntino – Levante B | 1.77 | 0 | 1.87 | 1.93 | 2.25 | 1.71 |
| Colonia Moscardo – AD Torrejon CF | 1.75 | 0.75 | 1.89 | 1.92 | 2.5 | 1.72 | |
| Tomares – Cadiz II | 1.81 | 0 | 1.83 | 1.81 | 2.25 | 1.83 | |
| UD Vall De Uxo – Utiel | 1.72 | -0.5 | 1.92 | – | -100 | – | |
| UD Vall De Uxo – Utiel | 1.95 | -0.75 | 1.69 | 1.93 | 2 | 1.71 | |
Chcesz widzieć kursy przed innymi?
Darmowe konto daje szybsze aktualizacje kursów, alerty o surebetach i filtry bukmacherów.