Handicap azjatycki · stała aktualizacja
Handicapy azjatyckie na England, Southern Premier League Central
Handicap azjatycki (AH) to rynek piłkarski, który eliminuje remis poprzez przyznanie jednej z drużyn wirtualnej przewagi bramkowej, dzięki czemu zakład ma tylko dwa możliwe rozstrzygnięcia. OddStorm śledzi 80+ bukmacherów w czasie rzeczywistym i pokazuje najlepsze dostępne linie AH oraz sumy goli na każdy nadchodzący mecz.
England · Southern Premier League Central
Saturday 7 November 2026 UKT
| Czas | Mecz | Gospodarze | HDP | Goście | Powyżej | HDP | Poniżej |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15:00 | Banbury United – Leamington | 1.62 | 0 | 2.20 | 1.31 | 2 | 3.09 |
| Banbury United – Leamington | 1.45 | 0.25 | 2.53 | 1.51 | 2.25 | 2.38 | |
| Banbury United – Leamington | 1.90 | -0.25 | 1.88 | 1.71 | 2.5 | 2.04 | |
| Banbury United – Leamington | 2.17 | -0.5 | 1.65 | 1.92 | 2.75 | 1.92 | |
| Banbury United – Leamington | 1.36 | 0.5 | 2.87 | 2.20 | 3 | 1.63 | |
| Banbury United – Leamington | 2.49 | -0.75 | 1.47 | 2.46 | 3.25 | 1.48 | |
| Banbury United – Leamington | 3.15 | -1 | 1.30 | 2.72 | 3.5 | 1.40 | |
| Bishop's Stortford – Stratford Town | 2.02 | 0 | 1.81 | 1.27 | 2 | 3.35 | |
| Bishop's Stortford – Stratford Town | 1.68 | 0.25 | 2.09 | 1.46 | 2.25 | 2.52 | |
| Bishop's Stortford – Stratford Town | 2.25 | -0.25 | 1.59 | 1.65 | 2.5 | 2.14 | |
| Bishop's Stortford – Stratford Town | 2.53 | -0.5 | 1.45 | 1.82 | 2.75 | 1.98 | |
| Bishop's Stortford – Stratford Town | 1.52 | 0.5 | 2.35 | 2.06 | 3 | 1.70 | |
| Bishop's Stortford – Stratford Town | 1.38 | 0.75 | 2.79 | 2.30 | 3.25 | 1.54 | |
| Bishop's Stortford – Stratford Town | 3.04 | -0.75 | 1.32 | 2.56 | 3.5 | 1.45 | |
| Bromsgrove – Leiston | 1.16 | 0 | 4.50 | – | -100 | – | |
| Bromsgrove – Leiston | 1.43 | -0.5 | 2.61 | 1.36 | 2.25 | 2.88 | |
| Bromsgrove – Leiston | 1.53 | -0.75 | 2.34 | 1.51 | 2.5 | 2.38 | |
| Bromsgrove – Leiston | 1.69 | -1 | 2.08 | 1.64 | 2.75 | 2.16 | |
| Bromsgrove – Leiston | 1.94 | -1.25 | 1.89 | 1.83 | 3 | 1.94 | |
| Bromsgrove – Leiston | 2.17 | -1.5 | 1.64 | 2.06 | 3.25 | 1.70 | |
| Bromsgrove – Leiston | 2.48 | -1.75 | 1.47 | 2.27 | 3.5 | 1.56 | |
| Bromsgrove – Leiston | 3.09 | -2 | 1.31 | 2.63 | 3.75 | 1.42 | |
| Halesowen Town FC – Anstey Nomads | 1.64 | 0 | 2.26 | 1.39 | 2.25 | 2.75 | |
| Halesowen Town FC – Anstey Nomads | 1.44 | 0.25 | 2.56 | 1.55 | 2.5 | 2.28 | |
| Halesowen Town FC – Anstey Nomads | 1.94 | -0.25 | 1.91 | 1.69 | 2.75 | 2.07 | |
| Halesowen Town FC – Anstey Nomads | 2.17 | -0.5 | 1.69 | 1.91 | 3 | 1.89 | |
| Halesowen Town FC – Anstey Nomads | 1.36 | 0.5 | 2.88 | 2.14 | 3.25 | 1.65 | |
| Halesowen Town FC – Anstey Nomads | 2.36 | -0.75 | 1.51 | 2.36 | 3.5 | 1.52 | |
| Halesowen Town FC – Anstey Nomads | 2.92 | -1 | 1.35 | 2.72 | 3.75 | 1.40 | |
| Kettering Town – Redditch United | 1.38 | 0 | 2.85 | 1.38 | 2.25 | 2.77 | |
| Kettering Town – Redditch United | 1.56 | -0.25 | 2.26 | 1.54 | 2.5 | 2.31 | |
| Kettering Town – Redditch United | 1.75 | -0.5 | 1.99 | 1.68 | 2.75 | 2.09 | |
| Kettering Town – Redditch United | 1.96 | -0.75 | 1.82 | 1.90 | 3 | 1.94 | |
| Kettering Town – Redditch United | 2.28 | -1 | 1.57 | 2.14 | 3.25 | 1.66 | |
| Kettering Town – Redditch United | 2.55 | -1.25 | 1.45 | 2.37 | 3.5 | 1.51 | |
| Kettering Town – Redditch United | 2.83 | -1.5 | 1.37 | 2.75 | 3.75 | 1.39 | |
| Leighton Town – Hitchin Town | 1.94 | 0 | 1.85 | 1.30 | 2 | 3.16 | |
| Leighton Town – Hitchin Town | 1.66 | 0.25 | 2.15 | 1.50 | 2.25 | 2.42 | |
| Leighton Town – Hitchin Town | 2.22 | -0.25 | 1.62 | 1.70 | 2.5 | 2.06 | |
| Leighton Town – Hitchin Town | 2.47 | -0.5 | 1.48 | 1.89 | 2.75 | 1.88 | |
| Leighton Town – Hitchin Town | 1.50 | 0.5 | 2.42 | 2.16 | 3 | 1.64 | |
| Leighton Town – Hitchin Town | 2.95 | -0.75 | 1.34 | 2.42 | 3.25 | 1.50 | |
| Leighton Town – Hitchin Town | 1.36 | 0.75 | 2.88 | 2.68 | 3.5 | 1.41 | |
| Needham Market – Stourbridge | 1.67 | 0 | 2.15 | 1.26 | 2 | 3.43 | |
| Needham Market – Stourbridge | 1.93 | -0.25 | 1.85 | 1.43 | 2.25 | 2.59 | |
| Needham Market – Stourbridge | 1.51 | 0.25 | 2.38 | 1.61 | 2.5 | 2.20 | |
| Needham Market – Stourbridge | 1.41 | 0.5 | 2.66 | 1.78 | 2.75 | 1.99 | |
| Needham Market – Stourbridge | 2.16 | -0.5 | 1.64 | 2.01 | 3 | 1.78 | |
| Needham Market – Stourbridge | 2.48 | -0.75 | 1.47 | 2.25 | 3.25 | 1.59 | |
| Needham Market – Stourbridge | 3.10 | -1 | 1.31 | 2.51 | 3.5 | 1.46 | |
| Peterborough Sports – Stamford | 1.07 | 0 | 6.80 | – | -100 | – | |
| Peterborough Sports – Stamford | 1.32 | -1 | 3.00 | 1.45 | 2.5 | 2.52 | |
| Peterborough Sports – Stamford | 1.51 | -1.25 | 2.36 | 1.55 | 2.75 | 2.26 | |
| Peterborough Sports – Stamford | 1.70 | -1.5 | 2.06 | 1.72 | 3 | 2.01 | |
| Peterborough Sports – Stamford | 1.93 | -1.75 | 1.85 | 1.98 | 3.25 | 1.86 | |
| Peterborough Sports – Stamford | 2.20 | -2 | 1.64 | 2.19 | 3.5 | 1.62 | |
| Peterborough Sports – Stamford | 2.46 | -2.25 | 1.47 | 2.51 | 3.75 | 1.45 | |
| Peterborough Sports – Stamford | 2.74 | -2.5 | 1.38 | 3.12 | 4 | 1.30 | |
| Racing Club Warwick – Bury Town | 1.90 | 0 | 1.86 | 1.25 | 2 | 3.49 | |
| Racing Club Warwick – Bury Town | 2.19 | -0.25 | 1.64 | 1.43 | 2.25 | 2.62 | |
| Racing Club Warwick – Bury Town | 1.66 | 0.25 | 2.13 | 1.61 | 2.5 | 2.21 | |
| Racing Club Warwick – Bury Town | 1.51 | 0.5 | 2.38 | 1.77 | 2.75 | 2.00 | |
| Racing Club Warwick – Bury Town | 2.41 | -0.5 | 1.50 | 1.99 | 3 | 1.78 | |
| Racing Club Warwick – Bury Town | 2.87 | -0.75 | 1.36 | 2.23 | 3.25 | 1.58 | |
| Racing Club Warwick – Bury Town | 1.37 | 0.75 | 2.82 | 2.48 | 3.5 | 1.47 | |
| Real Bedford – Rushall Olympic | 1.35 | 0 | 2.95 | 1.37 | 2.5 | 2.81 | |
| Real Bedford – Rushall Olympic | 1.51 | -0.25 | 2.38 | 1.45 | 2.75 | 2.54 | |
| Real Bedford – Rushall Olympic | 1.69 | -0.5 | 2.09 | 1.57 | 3 | 2.28 | |
| Real Bedford – Rushall Olympic | 1.85 | -0.75 | 1.93 | 1.81 | 3.25 | 1.97 | |
| Real Bedford – Rushall Olympic | 2.12 | -1 | 1.67 | 1.98 | 3.5 | 1.76 | |
| Real Bedford – Rushall Olympic | 2.34 | -1.25 | 1.53 | 2.21 | 3.75 | 1.59 | |
| Real Bedford – Rushall Olympic | 2.59 | -1.5 | 1.43 | 2.61 | 4 | 1.43 |
Chcesz widzieć kursy przed innymi?
Darmowe konto daje szybsze aktualizacje kursów, alerty o surebetach i filtry bukmacherów.