Преди мач · обновява се постоянно
Коефициенти за Spain, Tercera Federacion RFEF - Playoffs
Сравнението на коефициенти ти показва едно до едно предложенията на различните букмейкъри за един и същ мач, за да вземеш винаги най-високото. OddStorm следи 80+ букмейкъра в реално време и показва най-добрите цени за 1X2 и Под/Над за всеки предстоящ футболен мач. Същите данни захранват и нашия скенер за арбитражи.
| Час | Мач | 1 | X | 2 | Над | Под | Б. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14:30 | CD Guadalajara B – CD Torrijos | 2.20 | 3.00 | 3.42 | 2.44 | 1.48 | 6 |
| Pasaia KE – SD Erandio Club | 2.25 | 3.10 | 3.10 | 2.08 | 1.65 | 6 | |
| 15:00 | UE Tona – Mollerusa | 2.43 | 3.10 | 3.06 | 2.39 | 1.52 | 6 |
| UE Tona – CFJ Mollerussa | 2.40 | 2.90 | 3.05 | 2.27 | 1.52 | 1 | |
| 15:30 | CD Touring – UD Aretxabaleta | 1.75 | 3.45 | 4.79 | 1.93 | 1.83 | 7 |
| 16:00 | Agoncillo – Haro Deportivo | 2.84 | 3.40 | 2.57 | 1.87 | 1.88 | 6 |
| Alondras – Pontevedra CF B | 1.93 | 3.25 | 3.80 | 1.95 | 1.77 | 6 | |
| CD Acero – Crevillente | 2.26 | 3.10 | 3.10 | 2.27 | 1.55 | 6 | |
| Cristo Atletico – CA Bembibre | 1.51 | 3.80 | 6.20 | 2.00 | 1.71 | 6 | |
| FC L'Escala – FE Grama | 3.00 | 3.24 | 2.60 | 2.08 | 1.69 | 7 | |
| Hercules II – Torrevieja | 2.00 | 3.04 | 3.67 | 2.35 | 1.57 | 5 | |
| 16:30 | CA Pulpileno – CD Algar | 1.67 | 3.35 | 5.25 | 2.27 | 1.55 | 5 |
| CD Bunol – Atzeneta | 3.00 | 3.00 | 2.47 | 2.55 | 1.50 | 6 | |
| CD Derio – Real Sociedad C | 2.44 | 3.24 | 3.00 | 2.17 | 1.64 | 6 | |
| CF Gazte Berriak – Subiza | 4.05 | 3.20 | 1.89 | 2.10 | 1.64 | 5 | |
| Racing Club Villalbes – Atletico Arteixo | 2.30 | 3.05 | 3.35 | 2.46 | 1.53 | 6 | |
| Santomera – UCAM Murcia II | 3.30 | 3.25 | 2.19 | 2.08 | 1.75 | 6 | |
| Yague CF – Berceo | 2.10 | 3.30 | 3.27 | 1.91 | 1.93 | 7 | |
| 17:00 | AD Cala Pozuelo – Las Rozas | 3.05 | 3.20 | 2.24 | 1.86 | 1.86 | 5 |
| CD Noblejas – UD Almansa | 2.27 | 3.35 | 2.86 | 1.90 | 1.90 | 5 | |
| Mexico FC – Fuenlabrada | 3.60 | 3.30 | 1.96 | 1.95 | 1.77 | 5 | |
| Torrent CF – Jove Espanol | 1.75 | 3.35 | 4.60 | 2.35 | 1.57 | 5 | |
| UD Samano – CD Barquereno | 2.55 | 3.10 | 2.80 | 1.95 | 1.77 | 5 | |
| Vilanova Geltru – CE L'Hospitalet | 2.63 | 3.10 | 2.83 | 2.43 | 1.52 | 6 | |
| 17:30 | CD Huetor Vega – Motril | 3.64 | 3.10 | 2.08 | 2.42 | 1.51 | 6 |
| CDJ Tamarite – Real Zaragoza B | 2.85 | 3.10 | 2.43 | 1.95 | 1.77 | 5 | |
| FC Martinenc – CF Badalona | 4.50 | 3.10 | 1.83 | 2.35 | 1.53 | 5 | |
| 18:00 | Chiclana – Real Balompedica Linense | 2.85 | 3.10 | 2.55 | 2.31 | 1.60 | 6 |
| La Solana – CD Manchego Ciudad Real | 3.56 | 3.10 | 2.11 | 2.64 | 1.46 | 6 |
Искаш ли коефициентите преди всички останали?
Безплатният профил ти дава по-бързо обновяване, известия за арбитражи и филтри за букмейкъри.
Чести въпроси
Защо букмейкърите предлагат различни коефициенти за един и същ мач?
Всеки букмейкър балансира залозите на своите клиенти и собствения си риск, затова цените се разминават, често с 5-10% за един и същ изход. Точно тази разлика показва сравнението на коефициенти: да избираш винаги най-добрата цена е най-лесният начин да вдигнеш дългосрочната си печалба.
Колко актуални са коефициентите на тази страница?
Коефициентите преди мач се обновяват на около минута на тази страница, а тези на живо – на всеки няколко секунди. Самото приложение на OddStorm работи със засичане под една секунда. Това, което виждаш тук, е публично демо с малко закъснение.
Какво означават стрелките до коефициентите?
Стрелка нагоре означава, че коефициентът се е вдигнал, а стрелка надолу – че е паднал. Посоката е важна: падащият коефициент обикновено показва, че се залагат много пари за този изход.