UD Valle de Aranguren U19 – RCD Espanyol U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 12.00 | Gamdom |
| Egal | 6.60 | Gamdom |
| Oaspeți | 1.20 | Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 2.08 | Unibet |
| Egal | 3.25 | Unibet |
| Oaspeți | 2.17 | FBSports |
1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.43 | Unibet |
| Egal | 3.80 | Unibet |
| Oaspeți | 3.45 | Unibet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 8.00 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 1.08 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.69 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 1.37 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.26 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 1.53 | BcGame |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.08 | Gamdom |
| Oaspeți -1.75 | 1.67 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.84 | Gamdom |
| Oaspeți -2 | 1.93 | yabo |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.66 | Gamdom |
| Oaspeți -2.25 | 2.17 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.46 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.5 | 2.41 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.34 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.75 | 2.81 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 4.33 | Ladbrokes |
| 12 | 1.11 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 1.04 | Ladbrokes, Stake |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Bet365, BWin, Ladbrokes |
| Sub | 2.80 | Unibet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | Pinnacle |
| Sub | 2.48 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.58 | Gamdom |
| Sub | 2.22 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.78 | Pinnacle |
| Sub | 1.94 | yabo |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.02 | BcGame |
| Sub | 1.75 | Unibet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.24 | Pinnacle |
| Sub | 1.53 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.73 | Pinnacle |
| Sub | 1.36 | Pinnacle |