UD Valle de Aranguren U19 – RCD Espanyol U19
Kliknij nazwę rynku, aby porównać kursy wszystkich bukmacherów; kliknij kurs, aby zobaczyć historię jego zmian.
1X2 z handicapem (2)
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 2 | 2.08 | Unibet |
| Remis | 3.25 | Unibet |
| Goście | 2.17 | FBSports |
1X2 z handicapem (3)
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 3 | 1.43 | Unibet |
| Remis | 3.80 | Unibet |
| Goście | 3.45 | Unibet |
Handicap azjatycki 0
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 0 | 8.00 | Gamdom |
| Goście 0 | 1.08 | Bet365 |
Handicap azjatycki 1.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 1.25 | 2.69 | Pinnacle |
| Goście -1.25 | 1.37 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 1.5
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 1.5 | 2.26 | Pinnacle |
| Goście -1.5 | 1.53 | BcGame |
Handicap azjatycki 1.75
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 1.75 | 2.08 | Gamdom |
| Goście -1.75 | 1.67 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 2
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 2 | 1.84 | Gamdom |
| Goście -2 | 1.93 | yabo |
Handicap azjatycki 2.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 2.25 | 1.66 | Gamdom |
| Goście -2.25 | 2.17 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 2.5
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 2.5 | 1.46 | Pinnacle |
| Goście -2.5 | 2.41 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 2.75
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Gospodarze 2.75 | 1.34 | Pinnacle |
| Goście -2.75 | 2.81 | Pinnacle |
Podwójna szansa
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| 1X | 4.33 | Ladbrokes |
| 12 | 1.11 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 1.04 | Ladbrokes, Stake |
Powyżej/Poniżej 2.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.40 | Bet365, BWin, Ladbrokes |
| Poniżej | 2.80 | Unibet |
Powyżej/Poniżej 2.75 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.43 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.48 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.58 | Gamdom |
| Poniżej | 2.22 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3.25 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.78 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.94 | yabo |
Powyżej/Poniżej 3.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.02 | BcGame |
| Poniżej | 1.75 | Unibet |
Powyżej/Poniżej 3.75 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.24 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.53 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 4 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacherzy |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.73 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.36 | Pinnacle |