Wolverhampton – Charlton
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 6.00 | Bet8 |
| Egal | 5.33 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.32 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 3.14 | Bet8 |
| Egal | 4.00 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.85 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.83 | Bet8 |
| Egal | 3.80 | Bet8 |
| Oaspeți | 3.33 | Bet8 |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 3.34 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.5 | 1.35 | BcGame |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.99 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.25 | 1.43 | BcGame |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.65 | Pinnacle |
| Oaspeți 2 | 1.56 | BTI |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.18 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.75 | 1.79 | BTI |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.92 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 2.02 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.69 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 2.32 | BTI |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.46 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 2.76 | BcGame |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.36 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 3.07 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.30 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 3.46 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.10 | Bet8 |
| Oaspeți 0 | 6.50 | Bet8 |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.08 | Bet8 |
| 12 | 1.13 | Bet8 |
| X2 | 3.15 | BcGame |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.59 | Pinnacle |
| Sub | 2.33 | BTI |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BcGame |
| Sub | 10.00 | BcGame |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | Bet8 |
| Sub | 6.50 | Bet8 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Pinnacle |
| Sub | 4.70 | BcGame |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Bet8 |
| Sub | 4.20 | Bet8 |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Bet8 |
| Sub | 3.70 | Bet8 |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Bet8 |
| Sub | 2.75 | Bet8, Gamdom |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | BTI |
| Sub | 2.11 | BTI |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.97 | Pinnacle |
| Sub | 1.90 | Bet365 |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.24 | Pinnacle |
| Sub | 1.66 | BTI |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.49 | Pinnacle |
| Sub | 1.54 | BcGame |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.85 | Bet8 |
| Sub | 1.39 | Bet8 |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | Bet8 |
| Sub | 1.27 | Bet8 |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Bet8 |
| Sub | 1.22 | Bet8 |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.44 | Pinnacle |
| Sub | 1.20 | BcGame, Bet8 |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.25 | Bet8 |
| Sub | 1.13 | Bet8 |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | Bet8 |
| Sub | 1.08 | Bet8 |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Bet8 |
| Sub | 1.06 | Bet8 |