Lye Town LFC (Women) – Peterborough United LFC (Women)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 4.20 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 4.60 | BWin, Ladbrokes |
| Oaspeți | 1.53 | Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.37 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 4.40 | BWin, Ladbrokes |
| Oaspeți | 2.10 | BWin, Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.65 | Ladbrokes |
| Egal | 5.00 | BWin |
| Oaspeți | 3.30 | Ladbrokes |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 41.00 | BWin |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 3.35 | VBet |
| Oaspeți -2 | 1.22 | VBet |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 2.42 | VBet |
| Oaspeți -2.25 | 1.28 | VBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 2.43 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.5 | 1.45 | VBet |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 2.20 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.75 | 1.54 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.05 | FBSports |
| Oaspeți -3 | 1.73 | FBSports |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.81 | FBSports |
| Oaspeți -3.25 | 1.97 | FBSports |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.60 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.5 | 2.13 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 1.45 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.75 | 2.40 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.32 | VBet |
| Oaspeți -4 | 2.89 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.25 | 1.23 | VBet |
| Oaspeți -4.25 | 2.63 | VBet |
Handicap Asiatic 4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.5 | 1.24 | VBet |
| Oaspeți -4.5 | 3.20 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 10.50 | BWin |
| 12 | 1.03 | BWin, Ladbrokes, VBet |
| X2 | 1.00 | VBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 3.20 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 21.00 | BWin |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.09 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 6.75 | BWin |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | VBet |
| Sub | 2.72 | VBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | VBet |
| Sub | 2.77 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | Pinnacle |
| Sub | 2.25 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.73 | FBSports, Ladbrokes |
| Sub | 2.03 | FBSports |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.92 | FBSports |
| Sub | 1.84 | FBSports |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.15 | Pinnacle |
| Sub | 1.59 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.38 | Pinnacle |
| Sub | 1.46 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.62 | Pinnacle |
| Sub | 1.46 | BWin |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.77 | VBet |
| Sub | 1.28 | VBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.21 | BWin |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.50 | BWin |