Hull (W) – Rugby Borough (W)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 18.50 | FBSports |
| Egal | 8.00 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.14 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 7.00 | Bet8 |
| Oaspeți 0 | 1.02 | Bet8 |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.68 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 1.38 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.41 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 1.46 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 2.15 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 1.60 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.88 | FBSports |
| Oaspeți -2.25 | 1.83 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.68 | BcGame |
| Oaspeți -2.5 | 2.04 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.50 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.75 | 2.31 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.35 | Pinnacle |
| Oaspeți -3 | 2.79 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 5.20 | BcGame |
| 12 | 1.06 | Bet365, Bet8 |
| X2 | 1.02 | Bet8 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Pinnacle |
| Sub | 2.65 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | Pinnacle |
| Sub | 2.38 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | Pinnacle |
| Sub | 2.13 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.84 | Pinnacle |
| Sub | 1.88 | FBSports |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | BcGame |
| Sub | 1.70 | Bet8 |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.31 | Pinnacle |
| Sub | 1.50 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.79 | Pinnacle |
| Sub | 1.35 | Pinnacle |