Stellenbosch FC – AmaZulu Durban
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.65 | FBSports |
| Egal | 3.00 | Bet365, Bet8 |
| Oaspeți | 2.78 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.01 | BetfairExchange |
| Egal | 1.01 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 1.01 | BetfairExchange |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 15.00 | BWin |
| Egal | 8.00 | BWin, Ladbrokes |
| Oaspeți | 1.11 | BWin, Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 6.00 | BWin |
| Egal | 4.30 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.44 | BWin, Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.44 | Ladbrokes |
| Egal | 4.40 | Cashpoint |
| Oaspeți | 6.00 | BWin, Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.01 | BetfairExchange |
| Egal | 1.01 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 1.01 | BetfairExchange |
1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.01 | BetfairExchange |
| Egal | 1.01 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 1.01 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți 1.75 | 1.07 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.60 | BcGame |
| Oaspeți 1.5 | 1.13 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 5.34 | BetfairExchange |
| Oaspeți 1.25 | 1.15 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.78 | BetfairExchange |
| Oaspeți 1 | 1.18 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.24 | BetfairExchange |
| Oaspeți 0.75 | 1.33 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.60 | BetfairExchange |
| Oaspeți 0.5 | 1.49 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.23 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.64 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.91 | FBSports |
| Oaspeți 0 | 1.94 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.58 | BetfairExchange |
| Oaspeți -0.25 | 2.34 | BetfairExchange, Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.44 | BetfairExchange |
| Oaspeți -0.5 | 2.74 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.30 | BetfairExchange |
| Oaspeți -0.75 | 3.45 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.16 | BetfairExchange |
| Oaspeți -1 | 5.20 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.13 | BetfairExchange |
| Oaspeți -1.25 | 5.78 | BetfairExchange |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.11 | BetfairExchange |
| Oaspeți -1.5 | 5.60 | BcGame |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.06 | BetfairExchange |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.44 | Ladbrokes |
| 12 | 1.37 | BetfairExchange, BWin, VBet |
| X2 | 1.44 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.42 | BcGame |
| Sub | 1.55 | BetfairExchange |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.09 | BetfairExchange |
| Sub | 7.25 | BWin |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | Pinnacle |
| Sub | 3.42 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | BetfairExchange |
| Sub | 2.67 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.56 | Pinnacle |
| Sub | 2.35 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.79 | Pinnacle |
| Sub | 2.01 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | Pinnacle |
| Sub | 1.69 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.85 | Pinnacle |
| Sub | 1.38 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.35 | VBet |
| Sub | 1.22 | VBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.45 | VBet |
| Sub | 1.17 | VBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.70 | BcGame |
| Sub | 1.19 | BetfairExchange |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.50 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.05 | BetfairExchange |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 21.00 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 46.00 | BWin |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 91.00 | BWin |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.02 | BetfairExchange |
| NG | 1.78 | BetfairExchange |