Auckland FC II – Napier City Rovers
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.30 | Gamdom |
| Egal | 4.30 | Gamdom |
| Oaspeți | 1.87 | Gamdom, HGA |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.20 | BcGame |
| Oaspeți 1.5 | 1.10 | BcGame |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.70 | BcGame |
| Oaspeți 1 | 1.13 | BcGame |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.87 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.38 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.56 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.46 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.16 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.67 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.95 | HGA |
| Oaspeți -0.5 | 1.87 | Gamdom, HGA |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.73 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 2.07 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.53 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 2.42 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.43 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.65 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.38 | BcGame |
| Oaspeți -1.5 | 2.66 | BcGame |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.19 | BcGame |
| Oaspeți -2 | 3.85 | BcGame |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.16 | BcGame |
| Oaspeți -2.5 | 4.20 | BcGame |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.07 | BcGame |
| Oaspeți -3 | 6.20 | BcGame |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.05 | BcGame |
| Oaspeți -3.5 | 6.80 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.85 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.22 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 1.31 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | BcGame |
| Sub | 3.10 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | BcGame |
| Sub | 6.00 | BcGame |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | BcGame |
| Sub | 5.20 | BcGame |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Pinnacle |
| Sub | 2.86 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.49 | BcGame |
| Sub | 2.57 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Pinnacle |
| Sub | 2.18 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.86 | HGA |
| Sub | 1.94 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.02 | Pinnacle |
| Sub | 1.75 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.32 | BcGame |
| Sub | 1.56 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | Pinnacle |
| Sub | 1.46 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.88 | BcGame |
| Sub | 1.37 | BcGame, BWin |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.20 | BcGame |
| Sub | 1.19 | BcGame |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.80 | BcGame |
| Sub | 1.15 | BcGame |