UD Valle de Aranguren U19 – Espanyol U19Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 13.00 | BTI |
| Egal | 6.80 | BTI |
| Oaspeți | 1.22 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 7.50 | Unibet |
| Oaspeți 0 | 1.08 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.72 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 1.38 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.28 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 1.57 | Stake |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.05 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 1.73 | Gamdom |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.85 | Bet365 |
| Oaspeți -2 | 1.96 | yabo |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.79 | BTI |
| Oaspeți -2.25 | 2.19 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.58 | Gamdom |
| Oaspeți -2.5 | 2.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.35 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.75 | 2.85 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.43 | Pinnacle |
| Oaspeți -3 | 2.49 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.35 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.25 | 2.76 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 4.33 | Ladbrokes |
| 12 | 1.11 | Ladbrokes |
| X2 | 1.05 | Stake |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BWin |
| Sub | 19.00 | Ladbrokes |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.12 | BWin |
| Sub | 5.75 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Ladbrokes |
| Sub | 2.80 | Unibet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Pinnacle |
| Sub | 2.51 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.58 | Gamdom |
| Sub | 2.24 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.86 | BTI |
| Sub | 1.98 | Saba Sports |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.02 | BcGame |
| Sub | 1.76 | Unibet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.26 | Pinnacle |
| Sub | 1.54 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.76 | Pinnacle |
| Sub | 1.41 | Gamdom |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.51 | Pinnacle |
| Sub | 1.43 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | Ladbrokes |
| Sub | 1.32 | Unibet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | BWin |
| Sub | 1.13 | BWin |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.95 | Ladbrokes |
| NG | 1.86 | Unibet |