Mossoro – Baraunas RN
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 5.00 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 3.85 | Gamdom |
| Oaspeți | 1.62 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.55 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 1.25 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.81 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.35 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.29 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.62 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.04 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.78 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.77 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 2.07 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.57 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.23 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.44 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 2.49 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.31 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 2.99 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.20 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.28 | Ladbrokes |
| X2 | 1.17 | Bet8 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.96 | Pinnacle |
| Sub | 1.81 | yabo |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | BWin |
| Sub | 3.30 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Pinnacle |
| Sub | 2.75 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | Pinnacle |
| Sub | 2.40 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.72 | Pinnacle |
| Sub | 2.06 | yabo |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.23 | Pinnacle |
| Sub | 1.61 | Gamdom |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.68 | Pinnacle |
| Sub | 1.38 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.99 | Pinnacle |
| Sub | 1.31 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.30 | BWin, Ladbrokes |