Etoile Carouge FC (Women) – Frauenteam Thun Berner-Oberland (Women)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 23.00 | Bet365 |
| Egal | 12.00 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.07 | BWin |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 12.00 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.01 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.83 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 1.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 2.88 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 1.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 2.40 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.25 | 1.42 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 2.08 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.5 | 1.56 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.93 | FBSports |
| Oaspeți -2.75 | 1.76 | BTI |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.79 | FBSports |
| Oaspeți -3 | 1.91 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.80 | Bet365 |
| Oaspeți -3.25 | 2.08 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.47 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.5 | 2.27 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 1.36 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.75 | 2.58 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.34 | Pinnacle |
| Oaspeți -4 | 2.80 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 7.50 | Ladbrokes |
| 12 | 1.05 | Ladbrokes |
| X2 | 1.00 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Bet365 |
| Sub | 3.75 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Pinnacle |
| Sub | 2.74 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | Pinnacle |
| Sub | 2.81 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Pinnacle |
| Sub | 2.58 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | Ladbrokes |
| Sub | 2.30 | Ladbrokes |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | FBSports |
| Sub | 2.02 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.93 | Bet365 |
| Sub | 1.88 | Bet365 |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.96 | Pinnacle |
| Sub | 1.74 | FBSports |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.15 | Pinnacle |
| Sub | 1.61 | Ladbrokes |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.44 | Pinnacle |
| Sub | 1.41 | Pinnacle |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | Ladbrokes |
| Sub | 1.30 | Ladbrokes |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.02 | FBSports |
| NG | 1.66 | FBSports |