MKS Myszkow (Women) – LZS Stare Oborzyska (Women)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 5.25 | Ladbrokes |
| Egal | 5.00 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.50 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.50 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.29 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.84 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.36 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.40 | yabo |
| Oaspeți -0.5 | 1.53 | yabo |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.20 | yabo |
| Oaspeți -0.75 | 1.65 | yabo |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.00 | Bet365 |
| Oaspeți -1 | 1.84 | yabo |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.74 | yabo |
| Oaspeți -1.25 | 2.08 | yabo |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.59 | yabo |
| Oaspeți -1.5 | 2.29 | yabo |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.41 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 2.65 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.40 | FBSports |
| 12 | 1.22 | Ladbrokes |
| X2 | 1.13 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | Ladbrokes |
| Sub | 3.00 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Pinnacle |
| Sub | 2.37 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Pinnacle |
| Sub | 2.42 | yabo |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | Pinnacle |
| Sub | 2.09 | yabo |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | Ladbrokes |
| Sub | 1.90 | Bet365 |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.35 | Pinnacle |
| Sub | 1.68 | yabo |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.81 | Pinnacle |
| Sub | 1.50 | yabo |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Pinnacle |
| Sub | 1.41 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | Ladbrokes |
| Sub | 1.26 | BWin |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.46 | FBSports |
| NG | 2.28 | FBSports |