Kaya FC – Nasaf Qarshi (W)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 50.00 | BcGame |
| Egal | 19.00 | yabo |
| Oaspeți | 1.05 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 19.00 | Unibet |
| Oaspeți 0 | 1.01 | Bet8 |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 3.00 | BcGame |
| Oaspeți -2.5 | 1.39 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 2.47 | yabo |
| Oaspeți -2.75 | 1.50 | yabo |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.82 | BcGame |
| Oaspeți -3 | 1.62 | yabo |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 2.44 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.25 | 1.85 | FBSports |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 2.25 | yabo |
| Oaspeți -3.5 | 1.99 | FBSports |
Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 2.25 | yabo |
| Oaspeți -3.75 | 1.98 | Bet365 |
Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 2.28 | yabo |
| Oaspeți -4 | 2.00 | DafabetOW-CMD368 |
Handicap Asiatic 4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.25 | 1.86 | yabo |
| Oaspeți -4.25 | 2.09 | FBSports |
Handicap Asiatic 4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.5 | 1.73 | FBSports |
| Oaspeți -4.5 | 2.13 | yabo |
Handicap Asiatic 4.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.75 | 1.57 | yabo |
| Oaspeți -4.75 | 2.33 | yabo |
Handicap Asiatic 5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 5 | 1.41 | Pinnacle |
| Oaspeți -5 | 3.05 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 8.80 | BcGame |
| 12 | 1.02 | Bet8 |
| X2 | 1.01 | Bet8 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | Bet365 |
| Sub | 6.80 | BcGame |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | Gamdom |
| Sub | 3.00 | BcGame |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | yabo |
| Sub | 2.61 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.78 | FBSports |
| Sub | 2.58 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.72 | FBSports |
| Sub | 2.29 | yabo |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | BTI |
| Sub | 2.08 | yabo |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | FBSports |
| Sub | 1.95 | Bet365 |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.24 | Gamdom |
| Sub | 1.72 | yabo |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.26 | yabo |
| Sub | 1.69 | FBSports |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Unibet |
| Sub | 1.58 | Pinnacle |
Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.39 | Pinnacle |
| Sub | 1.46 | Pinnacle |
Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.57 | Pinnacle |
| Sub | 1.40 | Pinnacle |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.04 | FBSports |
| NG | 1.65 | Unibet |