Kaya FC – FC Nasaf
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 26.00 | Bet8, yabo |
| Egal | 17.00 | yabo |
| Oaspeți | 1.05 | Bet365 |
1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.18 | Unibet |
| Egal | 3.55 | Unibet |
| Oaspeți | 1.95 | Unibet |
1X2 cu Handicap (4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.53 | Unibet |
| Egal | 3.85 | Unibet |
| Oaspeți | 2.90 | Unibet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 19.00 | Unibet |
| Oaspeți 0 | 1.01 | Bet8 |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 3.00 | BcGame |
| Oaspeți -3 | 1.31 | BcGame |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 2.47 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.25 | 1.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 2.28 | yabo |
| Oaspeți -3.5 | 1.60 | yabo |
Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 2.11 | yabo |
| Oaspeți -3.75 | 1.72 | yabo |
Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.90 | yabo |
| Oaspeți -4 | 1.92 | yabo |
Handicap Asiatic 4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.25 | 1.73 | yabo |
| Oaspeți -4.25 | 2.09 | yabo |
Handicap Asiatic 4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.5 | 1.61 | yabo |
| Oaspeți -4.5 | 2.26 | yabo |
Handicap Asiatic 4.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.75 | 1.48 | Pinnacle |
| Oaspeți -4.75 | 2.34 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 5 | 1.34 | BcGame |
| Oaspeți -5 | 2.84 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 7.20 | BcGame |
| 12 | 1.02 | Bet8, Unibet |
| X2 | 1.01 | Bet8, Unibet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | BcGame |
| Sub | 6.20 | BcGame |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Unibet |
| Sub | 3.10 | BcGame |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Pinnacle |
| Sub | 2.63 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | yabo |
| Sub | 2.29 | yabo |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.87 | Unibet |
| Sub | 2.08 | yabo |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | yabo |
| Sub | 1.92 | yabo |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.08 | yabo |
| Sub | 1.72 | yabo |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | yabo |
| Sub | 1.60 | yabo |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | Unibet |
| Sub | 1.51 | Pinnacle |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.30 | Unibet |
| Sub | 1.20 | BcGame |