Diosgyori VTK Miskolc – Ujpesti FC (Women)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 27.00 | Gamdom |
| Egal | 18.00 | BWin |
| Oaspeți | 1.04 | BcGame, Gamdom, Unibet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 12.00 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 1.02 | Bet365 |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.50 | Pinnacle |
| Oaspeți -3 | 1.40 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 2.17 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.25 | 1.74 | Gamdom |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.96 | BcGame |
| Oaspeți -3.5 | 1.90 | Gamdom |
Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 1.85 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.75 | 2.09 | Gamdom |
Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.68 | Pinnacle |
| Oaspeți -4 | 2.00 | VBet |
Handicap Asiatic 4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.25 | 1.57 | Pinnacle |
| Oaspeți -4.25 | 2.11 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.5 | 1.49 | Pinnacle |
| Oaspeți -4.5 | 2.34 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 12.50 | BWin |
| 12 | 1.02 | VBet |
| X2 | 1.00 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | Bet365 |
| Sub | 4.50 | Bet365 |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Ladbrokes |
| Sub | 3.10 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Pinnacle |
| Sub | 2.58 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | Pinnacle |
| Sub | 2.20 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | BcGame, Unibet |
| Sub | 2.00 | BcGame, Ladbrokes |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Bet365 |
| Sub | 1.85 | Pinnacle |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.07 | Gamdom |
| Sub | 1.67 | Pinnacle |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.12 | Pinnacle |
| Sub | 1.56 | Pinnacle |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Ladbrokes |
| Sub | 1.49 | Pinnacle |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.80 | Unibet |
| Sub | 1.19 | Unibet |