Mara Sugar FC – Migori YouthFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.85 | Gamdom |
| Egal | 2.75 | Gamdom |
| Oaspeți | 2.85 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.44 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.25 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.80 | Stake |
| Oaspeți 0.5 | 1.39 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.33 | Gamdom |
| Oaspeți 0.25 | 1.58 | FBSports |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.94 | FBSports |
| Oaspeți 0 | 2.00 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.61 | FBSports |
| Oaspeți -0.25 | 2.29 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.40 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 2.75 | Stake |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.26 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 3.36 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.41 | FBSports |
| 12 | 1.44 | FBSports |
| X2 | 1.38 | FBSports |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | Pinnacle |
| Sub | 3.99 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.39 | Pinnacle |
| Sub | 2.72 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | FBSports |
| Sub | 2.28 | Cashpoint |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | FBSports |
| Sub | 2.00 | BTI |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.20 | FBSports |
| Sub | 1.66 | Gamdom |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.53 | Pinnacle |
| Sub | 1.52 | Gamdom |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.90 | Pinnacle |
| Sub | 1.41 | Cashpoint |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.05 | Cashpoint |
| Sub | 1.12 | Cashpoint |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.29 | FBSports |
| NG | 1.58 | Gamdom |