Etoile Sahel – CS Sfaxien
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.59 | Pinnacle |
| Egal | 2.73 | yabo |
| Oaspeți | 3.18 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 16.00 | BWin |
| Egal | 7.75 | BWin |
| Oaspeți | 1.11 | BWin, Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 6.00 | BWin, Stake |
| Egal | 3.65 | Stake |
| Oaspeți | 1.50 | Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.33 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 4.33 | BWin, Ladbrokes |
| Oaspeți | 8.00 | BWin, Ladbrokes |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.60 | BcGame |
| Oaspeți 1.5 | 1.09 | BcGame |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.60 | BcGame |
| Oaspeți 1 | 1.13 | BcGame |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.20 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.31 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.54 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.50 | yabo |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.15 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.69 | FBSports, yabo |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.75 | FBSports |
| Oaspeți 0 | 2.10 | Bet365, BWin, Cashpoint, Ladbrokes |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.49 | yabo |
| Oaspeți -0.25 | 2.55 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.37 | yabo |
| Oaspeți -0.5 | 2.98 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.22 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 3.87 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.08 | BcGame |
| Oaspeți -1 | 5.80 | BcGame |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.05 | BcGame |
| Oaspeți -1.5 | 6.80 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.33 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.47 | FBSports |
| X2 | 1.50 | Ladbrokes |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | Unibet |
| Sub | 1.36 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.15 | BcGame |
| Sub | 5.25 | BWin |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Pinnacle |
| Sub | 4.14 | Pinnacle |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | Pinnacle |
| Sub | 3.52 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Pinnacle |
| Sub | 2.49 | yabo |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.79 | Pinnacle |
| Sub | 2.07 | FBSports, yabo |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | Pinnacle |
| Sub | 1.81 | FBSports |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.58 | Pinnacle |
| Sub | 1.51 | yabo |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.02 | Pinnacle |
| Sub | 1.38 | yabo |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.09 | BcGame, BWin |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 16.00 | BWin |
| Sub | 1.01 | BWin |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 126.00 | BWin |