VV Dongen – NoordwijkFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 6.90 | BTI |
| Egal | 5.50 | BTI |
| Oaspeți | 1.57 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.65 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 1.30 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.80 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.37 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.36 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.56 | yabo |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.13 | yabo |
| Oaspeți -0.75 | 1.70 | yabo |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.90 | Bet365 |
| Oaspeți -1 | 1.93 | yabo |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.68 | Gamdom |
| Oaspeți -1.25 | 2.17 | yabo |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.62 | Gamdom |
| Oaspeți -1.5 | 2.40 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.85 | Bet365 |
| Oaspeți -1.75 | 2.80 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.55 | VBet |
| Oaspeți -2 | 2.80 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.50 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.25 | 2.32 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.41 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.5 | 2.55 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 3.20 | Bet365 |
| 12 | 1.20 | Ladbrokes |
| X2 | 1.18 | Bet8 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Ladbrokes |
| Sub | 3.75 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | yabo |
| Sub | 2.47 | yabo |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | yabo |
| Sub | 2.23 | yabo |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | Pinnacle |
| Sub | 1.96 | yabo |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | Pinnacle |
| Sub | 1.75 | yabo |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.30 | Pinnacle |
| Sub | 1.98 | Bet365 |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.76 | Pinnacle |
| Sub | 1.82 | BTI |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.80 | Pinnacle |
| Sub | 1.43 | VBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | Ladbrokes |
| Sub | 1.31 | Bet8 |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.48 | Gamdom |
| NG | 2.46 | Bet8 |