FK Loznica – Gfk Dubocica
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.84 | VBet |
| Egal | 3.45 | Gamdom, VBet |
| Oaspeți | 3.85 | Gamdom |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.35 | Cashpoint |
| Egal | 4.05 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.80 | VBet |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.18 | Cashpoint |
| Egal | 5.90 | Cashpoint |
| Oaspeți | 7.60 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.10 | VBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.26 | VBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.50 | VBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.26 | VBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.48 | VBet |
| Oaspeți 1 | 1.40 | VBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.87 | VBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.51 | VBet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.83 | Gamdom, Stake |
| Oaspeți 0.5 | 1.90 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.48 | VBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.93 | VBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.40 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 2.75 | Bet365, Gamdom, Stake |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.23 | VBet |
| Oaspeți -0.25 | 2.63 | VBet |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.22 | VBet |
| Oaspeți -0.5 | 3.57 | Cashpoint |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.25 | Ladbrokes |
| 12 | 1.28 | Ladbrokes, VBet |
| X2 | 1.91 | Ladbrokes |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Bet365 |
| Sub | 1.85 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | BWin, Cashpoint, Ladbrokes |
| Sub | 3.30 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | VBet |
| Sub | 2.64 | VBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | Gamdom |
| Sub | 2.42 | Gamdom, VBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | VBet |
| Sub | 1.90 | VBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | VBet |
| Sub | 1.53 | VBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.65 | Gamdom |
| Sub | 1.40 | Gamdom, VBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.68 | VBet |
| Sub | 1.30 | VBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | Ladbrokes |
| Sub | 1.29 | BWin, Cashpoint |