FC Augsburg II – FC Memmingen
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.78 | Pinnacle |
| Egal | 3.19 | FBSports |
| Oaspeți | 2.60 | Gamdom |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.39 | FBSports |
| Egal | 3.30 | FBSports |
| Oaspeți | 4.10 | FBSports |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.20 | BcGame |
| Oaspeți 1.5 | 1.11 | BcGame |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.40 | BcGame |
| Oaspeți 1 | 1.15 | BcGame |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.35 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.72 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.41 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.37 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.56 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.99 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.85 | FBSports |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.67 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.17 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.50 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 2.47 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.35 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 3.01 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.18 | BcGame |
| Oaspeți -1 | 4.00 | BcGame |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.12 | BcGame |
| Oaspeți -1.5 | 4.80 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.47 | FBSports |
| 12 | 1.34 | VBet |
| X2 | 1.42 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.99 | Pinnacle |
| Sub | 1.83 | FBSports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | BcGame |
| Sub | 7.80 | BcGame |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | BcGame |
| Sub | 3.25 | BcGame |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Pinnacle |
| Sub | 2.92 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.49 | BcGame |
| Sub | 2.52 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | Pinnacle |
| Sub | 2.05 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | Pinnacle |
| Sub | 1.61 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.70 | Pinnacle |
| Sub | 1.45 | BcGame |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.02 | Pinnacle |
| Sub | 1.34 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | BcGame |
| Sub | 1.31 | BcGame |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | BcGame |
| Sub | 1.14 | BcGame |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.80 | BcGame |
| Sub | 1.11 | BcGame |