Atletico Mexicano FE – Cefor 30-30Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 12.40 | FBSports |
| Egal | 8.60 | yabo |
| Oaspeți | 1.51 | Trbet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 9.00 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.04 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.90 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.33 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.89 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 1.80 | Trbet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.72 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 1.90 | BTI |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.49 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 2.23 | Trbet |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.70 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 1.93 | Bet365 |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 2.84 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 1.85 | Bet365 |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 2.35 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.25 | 1.91 | FBSports |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 2.08 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.5 | 2.16 | BcGame |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.91 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.75 | 1.95 | Bet365 |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.84 | BcGame |
| Oaspeți -3 | 2.04 | FBSports |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.76 | yabo |
| Oaspeți -3.25 | 2.24 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 5.35 | FBSports |
| 12 | 1.17 | Trbet |
| X2 | 1.17 | Trbet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Ladbrokes |
| Sub | 4.00 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.34 | Pinnacle |
| Sub | 2.81 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | Pinnacle |
| Sub | 2.77 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | Pinnacle |
| Sub | 2.78 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Trbet |
| Sub | 2.60 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Bet365 |
| Sub | 2.61 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | Trbet |
| Sub | 2.36 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | FBSports |
| Sub | 2.05 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | Ladbrokes |
| Sub | 2.04 | BcGame |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | Pinnacle |
| Sub | 1.86 | FBSports |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.32 | Pinnacle |
| Sub | 1.81 | yabo |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.55 | Pinnacle |
| Sub | 1.44 | Pinnacle |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.40 | FBSports |
| NG | 2.38 | FBSports |