FC Jarfalla – Vasalunds IF
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.90 | IM Sports |
| Egal | 4.80 | VBet |
| Oaspeți | 1.58 | Unibet |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 8.30 | Cashpoint |
| Egal | 6.30 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.11 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.14 | Cashpoint |
| Egal | 3.65 | Cashpoint |
| Oaspeți | 2.27 | Cashpoint |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.75 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.25 | Bet365, Unibet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.78 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.36 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.39 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.53 | yabo |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.15 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.68 | yabo |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.95 | Bet365 |
| Oaspeți -1 | 1.91 | yabo |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.67 | yabo |
| Oaspeți -1.25 | 2.14 | yabo |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.55 | VBet |
| Oaspeți -1.5 | 2.36 | yabo |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.39 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 2.67 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.26 | VBet |
| Oaspeți -2 | 3.10 | VBet |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.17 | VBet |
| Oaspeți -2.25 | 2.95 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.30 | Bet365, BWin |
| 12 | 1.19 | BWin |
| X2 | 1.19 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Bet365 |
| Sub | 2.50 | BWin |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | Cashpoint |
| Sub | 4.75 | Cashpoint |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | Pinnacle |
| Sub | 2.82 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | Pinnacle |
| Sub | 2.21 | yabo |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | Bet365 |
| Sub | 2.00 | yabo |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | Pinnacle, yabo |
| Sub | 1.74 | yabo |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.26 | Pinnacle |
| Sub | 1.60 | BWin |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | Pinnacle |
| Sub | 1.41 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.05 | VBet |
| Sub | 1.27 | VBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.15 | VBet |
| Sub | 1.21 | VBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.70 | BWin |
| Sub | 1.24 | BWin, Unibet |