FC Rosengard – AFC Malmo
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.70 | VBet |
| Egal | 5.10 | VBet |
| Oaspeți | 1.29 | VBet |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.82 | VBet |
| Egal | 3.86 | VBet |
| Oaspeți | 1.78 | VBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 4.70 | VBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.09 | VBet |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 4.50 | VBet |
| Oaspeți 2.25 | 1.08 | VBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.20 | VBet |
| Oaspeți 2 | 1.12 | VBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.00 | VBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.16 | VBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.82 | VBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.29 | VBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.36 | VBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.29 | VBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.35 | VBet |
| Oaspeți 1 | 1.42 | VBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.86 | VBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.52 | VBet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.77 | VBet |
| Oaspeți 0.5 | 1.77 | VBet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.52 | VBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.86 | VBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.42 | VBet |
| Oaspeți 0 | 2.35 | VBet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.28 | VBet |
| Oaspeți -0.25 | 2.42 | VBet |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.27 | VBet |
| Oaspeți -0.5 | 2.92 | VBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.15 | VBet |
| Oaspeți -0.75 | 3.10 | VBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.11 | VBet |
| Oaspeți -1 | 4.35 | VBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.07 | VBet |
| Oaspeți -1.25 | 5.00 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.27 | VBet |
| 12 | 1.24 | VBet |
| X2 | 1.78 | VBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | VBet |
| Sub | 2.78 | VBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | VBet |
| Sub | 3.25 | VBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | VBet |
| Sub | 2.42 | VBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | VBet |
| Sub | 2.20 | VBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | VBet |
| Sub | 1.89 | VBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.81 | VBet |
| Sub | 1.72 | VBet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | VBet |
| Sub | 1.55 | VBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | VBet |
| Sub | 1.40 | VBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | VBet |
| Sub | 1.32 | VBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | VBet |
| Sub | 1.28 | VBet |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | VBet |
| Sub | 1.19 | VBet |