CD Colunga – UP Langreo
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 5.20 | Gamdom |
| Egal | 3.70 | Bet365, yabo |
| Oaspeți | 1.63 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 9.00 | Cashpoint |
| Egal | 6.10 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.10 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.91 | Cashpoint |
| Egal | 3.65 | Cashpoint |
| Oaspeți | 2.66 | Cashpoint |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.70 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.23 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.64 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.42 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.19 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.62 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.94 | yabo |
| Oaspeți -0.75 | 1.82 | BTI |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.64 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 2.15 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.47 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.48 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.37 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 2.81 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.15 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.28 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 1.15 | Bet8 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.89 | Unibet |
| Sub | 1.89 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | Unibet |
| Sub | 3.50 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Pinnacle |
| Sub | 3.02 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.41 | Pinnacle |
| Sub | 2.66 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.64 | Pinnacle |
| Sub | 2.16 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | Pinnacle |
| Sub | 1.68 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.51 | Pinnacle |
| Sub | 1.47 | Gamdom |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.83 | Pinnacle |
| Sub | 1.37 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.15 | Unibet |
| Sub | 1.33 | BWin, Ladbrokes |