SKA Khabarovsk (res) – FC Sochi (res)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 12.00 | BetCity |
| Egal | 7.20 | Trbet |
| Oaspeți | 1.21 | BetCity |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 7.70 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.05 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 3.70 | BetCity |
| Oaspeți -0.75 | 1.24 | BetCity |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 3.58 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 1.27 | BetCity |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.85 | Trbet |
| Oaspeți -1.25 | 1.41 | BetCity |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.39 | Trbet |
| Oaspeți -1.5 | 1.52 | BetCity |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.17 | Trbet |
| Oaspeți -1.75 | 1.63 | BetCity |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.92 | BetCity, Trbet |
| Oaspeți -2 | 1.78 | BetCity, Trbet |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.74 | Trbet |
| Oaspeți -2.25 | 2.00 | BetCity |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.60 | BetCity, Trbet |
| Oaspeți -2.5 | 2.20 | BetCity, Trbet |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.47 | BetCity, Trbet |
| Oaspeți -2.75 | 2.50 | BetCity, Trbet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.33 | BetCity |
| Oaspeți -3 | 3.00 | BetCity |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.29 | BetCity |
| Oaspeți -3.25 | 3.30 | BetCity |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.24 | BetCity |
| Oaspeți -3.5 | 3.50 | 1xBet, BetCity |
Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.10 | BetCity |
| Oaspeți -4 | 5.75 | 1xBet |
Handicap Asiatic 4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.5 | 1.05 | 1xBet |
| Oaspeți -4.5 | 6.40 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 4.90 | Trbet |
| 12 | 1.10 | BetCity |
| X2 | 1.01 | Trbet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | BetCity |
| Sub | 3.82 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 8.80 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | 1xBet |
| Sub | 7.80 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | BetCity |
| Sub | 3.30 | BetCity |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | BetCity |
| Sub | 3.08 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | BetCity |
| Sub | 2.50 | BetCity |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.60 | BetCity, Trbet |
| Sub | 2.20 | BetCity, Trbet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | Trbet |
| Sub | 2.00 | BetCity |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.93 | BetCity |
| Sub | 1.78 | BetCity, Trbet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.16 | BetCity |
| Sub | 1.64 | Trbet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.37 | BetCity |
| Sub | 1.52 | Trbet |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.70 | BetCity |
| Sub | 1.41 | BetCity |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | 1xBet, BetCity |
| Sub | 1.28 | BetCity |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | BetCity |
| Sub | 1.25 | BetCity |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.80 | 1xBet, BetCity |
| Sub | 1.21 | BetCity |
Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.10 | 1xBet |
| Sub | 1.06 | 1xBet |