FC Femina White Star Woluwe (Women) – KVC Westerlo (Women)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 5.25 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 5.25 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.44 | Bet365 |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.40 | FBSports |
| Egal | 3.26 | FBSports |
| Oaspeți | 1.83 | FBSports |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 4.50 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.20 | Bet8 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.50 | VBet |
| Oaspeți -0.25 | 1.26 | VBet |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.70 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.42 | VBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.44 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.46 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.19 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 1.60 | VBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.98 | Bet365 |
| Oaspeți -1.25 | 1.82 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.70 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 2.01 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.54 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 2.25 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.38 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 2.67 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.26 | VBet |
| Oaspeți -2.25 | 2.50 | VBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.26 | VBet |
| Oaspeți -2.5 | 2.95 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.65 | FBSports |
| 12 | 1.17 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 1.16 | VBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 3.50 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | VBet |
| Sub | 2.64 | VBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | VBet |
| Sub | 2.64 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | Pinnacle |
| Sub | 2.19 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | Pinnacle |
| Sub | 1.95 | Ladbrokes |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | Pinnacle |
| Sub | 1.95 | Bet365 |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.21 | Pinnacle |
| Sub | 1.58 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.43 | Pinnacle |
| Sub | 1.46 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.70 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.40 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.85 | VBet |
| Sub | 1.26 | VBet |