Brooklyn FC (W) – Carolina Ascent (W)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.65 | Pinnacle |
| Egal | 3.65 | Gamdom |
| Oaspeți | 1.84 | Unibet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 4.10 | Stake |
| Oaspeți 0.5 | 1.19 | Stake |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.46 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.40 | yabo |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.51 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.55 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.11 | yabo |
| Oaspeți -0.5 | 1.82 | BTI |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.86 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.98 | DafabetOW-CMD368 |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.59 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 2.34 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.45 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.61 | yabo |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.36 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 2.95 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.05 | Ladbrokes |
| 12 | 1.30 | Ladbrokes |
| X2 | 1.20 | Bet8 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | Ladbrokes |
| Sub | 11.00 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Pinnacle |
| Sub | 3.60 | Unibet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | Pinnacle |
| Sub | 2.71 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | Pinnacle |
| Sub | 2.50 | Gamdom |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.86 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.06 | yabo |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.07 | Pinnacle |
| Sub | 1.95 | Unibet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.37 | Pinnacle |
| Sub | 1.60 | yabo |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.94 | Pinnacle |
| Sub | 1.43 | Gamdom |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.66 | yabo |
| Sub | 1.40 | yabo |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | Ladbrokes |
| Sub | 1.37 | Unibet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.11 | Bet365 |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 15.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.04 | Bet365 |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.95 | Ladbrokes |
| NG | 1.83 | Bet365 |