KVC Houtvenne – Kvv Thes Sport Tessenderlo
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.90 | Cashpoint |
| Egal | 4.55 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.36 | Unibet |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.44 | FBSports, Unibet |
| Egal | 4.30 | Cashpoint |
| Oaspeți | 4.20 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.73 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.41 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.39 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.56 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.06 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.80 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.76 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.07 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.57 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 2.33 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.41 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 2.73 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.26 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 3.55 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.53 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.30 | Ladbrokes |
| X2 | 1.44 | Ladbrokes |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | Pinnacle |
| Sub | 2.10 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | Ladbrokes |
| Sub | 4.00 | BWin, Ladbrokes, Unibet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Pinnacle |
| Sub | 3.10 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Pinnacle |
| Sub | 2.37 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Pinnacle |
| Sub | 1.95 | Bet365 |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | Pinnacle |
| Sub | 1.66 | Gamdom |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Pinnacle |
| Sub | 1.48 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.78 | Pinnacle |
| Sub | 1.43 | Unibet |