Porto Vitoria U19 – Ipojuca AC U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.15 | 1xBet, Bet365, Trbet |
| Egal | 3.40 | Bet365, Trbet |
| Oaspeți | 2.90 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 8.50 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.80 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.02 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 4.10 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.16 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.80 | Trbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.22 | Trbet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.28 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.25 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.55 | Trbet |
| Oaspeți 0.75 | 1.45 | Trbet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.88 | Trbet |
| Oaspeți 0.25 | 1.82 | Trbet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.61 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 2.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.47 | Trbet |
| Oaspeți -0.25 | 2.50 | Trbet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.26 | Trbet |
| Oaspeți -0.75 | 3.45 | Trbet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.10 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 5.00 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.07 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 5.90 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.34 | Trbet |
| 12 | 1.24 | Trbet |
| X2 | 1.56 | Trbet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.84 | Trbet |
| Sub | 1.84 | Trbet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | 1xBet |
| Sub | 8.10 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | 1xBet |
| Sub | 3.28 | 1xBet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.34 | Trbet |
| Sub | 2.95 | Trbet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.39 | 1xBet |
| Sub | 2.59 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.64 | Trbet |
| Sub | 2.12 | Trbet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.07 | Trbet |
| Sub | 1.67 | Trbet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.46 | 1xBet |
| Sub | 1.43 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.80 | Trbet |
| Sub | 1.38 | Trbet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.05 | 1xBet |
| Sub | 1.28 | 1xBet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | 1xBet |
| Sub | 1.19 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.05 | 1xBet |
| Sub | 1.10 | 1xBet |