SC/ESV Parndorf 1919 – SV WienerbergerFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.07 | Bet365 |
| Egal | 11.00 | Bet365 |
| Oaspeți | 35.00 | BcGame |
Handicap Asiatic -5.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.5 | 5.00 | BcGame |
| Oaspeți 5.5 | 1.12 | 1xBet |
Handicap Asiatic -5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 4.60 | Tonybet |
| Oaspeți 5 | 1.15 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.75 | 3.75 | Tonybet |
| Oaspeți 4.75 | 1.22 | Tonybet |
Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 3.25 | BcGame |
| Oaspeți 4.5 | 1.31 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.25 | 3.30 | 1xBet |
| Oaspeți 4.25 | 1.33 | Tonybet |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 2.99 | Pinnacle |
| Oaspeți 4 | 1.42 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 2.49 | 1xBet |
| Oaspeți 3.75 | 1.52 | Tonybet |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 2.20 | BcGame |
| Oaspeți 3.5 | 1.71 | yabo |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 2.05 | yabo |
| Oaspeți 3.25 | 1.95 | Bet365 |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.84 | BTI |
| Oaspeți 3 | 2.05 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 1.70 | yabo |
| Oaspeți 2.75 | 2.31 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.57 | Gamdom |
| Oaspeți 2.5 | 2.58 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.02 | Bet8 |
| 12 | 1.04 | Ladbrokes |
| X2 | 9.50 | Holiganbet |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 29.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 26.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 26.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.00 | Holiganbet |
| Sub | 12.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | BcGame |
| Sub | 8.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | Holiganbet |
| Sub | 8.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.09 | BcGame |
| Sub | 7.50 | Holiganbet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | Holiganbet |
| Sub | 5.20 | Tonybet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Ladbrokes |
| Sub | 4.00 | Tonybet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | Holiganbet |
| Sub | 3.75 | Tonybet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | BcGame |
| Sub | 3.45 | Tonybet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Trbet |
| Sub | 2.75 | Tonybet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.55 | BWin |
| NG | 1.54 | Trbet |