Salernitana U19 – Pisa U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.80 | Unibet |
| Egal | 4.20 | Bet365, yabo |
| Oaspeți | 1.66 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.10 | FBSports, Unibet |
| Egal | 3.26 | FBSports |
| Oaspeți | 2.30 | FBSports |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.40 | Unibet |
| Egal | 3.70 | Unibet |
| Oaspeți | 3.75 | Unibet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.55 | Unibet |
| Oaspeți 0 | 1.30 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.48 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.47 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.13 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.65 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.06 | FBSports, yabo |
| Oaspeți -0.75 | 1.82 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.82 | Bet365 |
| Oaspeți -1 | 2.06 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.55 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.30 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.45 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 2.54 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.30 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.22 | Ladbrokes |
| X2 | 1.18 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Unibet |
| Sub | 2.63 | Bet365 |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.34 | Pinnacle |
| Sub | 2.97 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.60 | Pinnacle |
| Sub | 2.23 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | Pinnacle |
| Sub | 1.99 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Pinnacle |
| Sub | 1.90 | Bet365 |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.30 | Unibet |
| Sub | 1.69 | FBSports |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.54 | Pinnacle |
| Sub | 1.45 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.85 | Unibet |
| Sub | 1.25 | BWin, Ladbrokes |